• Romantický

Gisooljadeul (2014)

Kdo s koho? Tři zloději šperků proti cizáckému bossovi, který je hodlá využít při loupeži peněz. Dopadnout "naši" trojici se snaží i policie. Zloduch i jeho parta jsou parádní. V hlavní roli jako skoro vždy model, ale tentokrát mi byl děsně nesympatický. Tak trochu to vylepšují jeho kolegové - hlavně můj oblíbenec Chang-seok Ko. Dojde i na pár dějových zvratů. Za mě 3*.

Tajja : shinui son (2014)

Film o podvádění v kartách - i když Korejci mají spíš kartičky. Jak to, že si nikdo nechce nechat líbit podraz!!?? Obsazení výborné, příběh nejdřív vypadal parádně, ale potom tomu pořád něco chybělo. Přišlo mi to kruté (asi) a zbytečně dlouhé. Hlavní hrdina je borec s fakt dobrou imunitou.

Yeongeo wanjeonjeongbok (2003)

Roztomilé. Veselé. Překvapivé. Na konci napínavé. Několikrát jsem se nahlas zasmála. A jsou tam i gentlemani a roztomilé zvířátko! Doporučuji každému, kdo se chce dostat do dobré nálady. Vždycky se usměju, když si na film vzpomenu (WHY?).

Soo (2007)

Je tam dost dobrých bojových scén, ale příběh je velmi jednoduchý. Komu stačí akce, bude nadšený.

Soombakkokjil (2013)

První polovina napínavá, tajemná, byla jsem zvědavá, kdo je v přilbě. Ke konci mi to už ale bylo jedno. Herecké výkony výborné, základní příběh také, ale to psycho na konci trvá věčnost. Za mě 2,5*.

Kingsman: Tajná služba (2014)

A to za první půlhodinu. Co se dělo potom, to mi hlava nebere. Nejhorší bylo to očekávání, kdy se to obrátí zase k lepšímu, což se nestalo.

Sonyeo K (2011) (seriál)

Taková brutální Nikitka, co za dva roky zvládla výcvik, který ostatním trvá deset let. Asi tak. Ale zvědavost mi nedala, musela jsem dokoukat, jak se pomstí. Připomnělo mi to akční filmy z 90´.

Nae ireumeun Kim Sam-sun (2005) (seriál)

Pěkný příběh o lásce s mnoha mnoha překážkami. Chemie mezi hlavními postavami funguje perfektně, jejich slovní souboje mě moc bavily. A na dojetí došlo také. Hlavní hrdinka je tahoun seriálu, je temperamentní, líbil se mi její nadhled. Hlavní hrdina svádí boj sám se sebou, nemá to kluk lehký. Z vedlejších postav je můj oblíbenec šéfkuchař. Prostor tu dostaly také cukrovinky, je na co se dívat!