• Romantický

Gwaenchana, sarangiya (2014) (seriál)

Příběh je originální a chytře vymyšlený, né že né, ale já mezi nimi tu přitažlivost nepostřehla.

Déto: koi towa donna mono kašira (2015) (seriál)

Už se mi dlouho nestalo, abych se u nějakého seriálu nečekaně rozesmála nahlas. A přiznám se, že i rozbrečela - to ta skvělá maminka, co se objeví, když chce. Děj jsem rozhodně neodhadla a pořád nevím, kdo byl ten "horší". Ona. Ne ne, on. :-D Romantika, která se hned tak nevidí!!! Moc se mi líbilo vyprávění typu: To bylo tak...

Rich Man, Poor Woman (2012) (seriál)

Skvělý začátek. On je rozhodně originál, ona naivka, co umí být ve správnou chvíli na správném místě. Chemie funguje, jsou tu velké dějové zvraty, ale u některých jsem si říkala PROČ? Za skoro nekonečné čekání na konec: 3***

Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)

Skvěle promyšlený scénář v kombinaci s výborně vybranými herci - co víc si přát. Napínavé, vtipné, dojemné, akční, pěkně ukončené. Vždycky si na tento seriál vzpomenu, když jdu kolem Starbucks :-D. Za mě 5*.

Nobuta. O produce (2005) (seriál)

Postavy se mi moc líbily, taková všehochuť. Moje favoritka je rozhodně zástupkyně ředitele. Dojemné scény střídají ty praštěné. Scénář je pěkně promyšlený, děj jsem dopředu teda neodhadla. Jen to nějak neodsejpalo a doteď nevím, co měl znamenat ten konec. Takové lepší 3***.

Vzhůru do oblak (2009)

Moc hezký nepředvídatelný děj, dojemné scény střídají ty vtipné a jsou tam mluvící psi! Nuda nehrozí. 4*

V hlavě (2015)

Nádherně animovaná nuda.

Zmizení (2013)

Když v půlce filmu odhalíte zloducha a neměli byste, to je průšvih. Ono tam zas tolik postav není. Joo, děj je strašidelně napínavej, joo, fandíme všichni taťkovi... Kdo neviděl s českým dabingem, určitě přidá aspoň jednu hvězdu.

Obchod pro sebevrahy (2012)

Parádní animace! Originální námět, rodina se opravdu povedla, ale něco tomu filmu chybělo.

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Lepší než jednička. Bavilo mě to od začátku do konce, děj pěkně odsejpal, dabing fajn. 4*