Temný případ - Part 2 (2024) (epizoda)

Inuitskí herci vyzerajú síce tak vyžito a nepríjemne, ale Jodie, po "Mlčaní jahniat" aj keby hrala tušku tak jej budem fandiť

Jedeme na teambuilding (2023)

Ja viem, že trochu lacné, ale mne sa najviac páčili Brňáci  a Kotek ( aj keď  tí dvaja chlapci z divadla Mír sú tiež moji obľúbenci)

Napoleon (2023)

Čo ma zarazilo už v traileroch je, že Napoleona, ktorý podľa dobových kresieb vyzeral v 25 rokoch ako 19 ročný chlapec, hraje "dedo" Phoenix a nie mladší herec. V 35 rokoch Napoleon zostarol a vyzeral na 40, takže tam by bol Phoenix prijateľný. Scott zobrazil dlhé obdobie Bonapartovho života, doslova ho zhltol za 2 a pol hodiny, na to aktívne obdobie Napoleonovho života by snáď nestačilo ani 10 hodín. Mal sa zamerať na jednu epizódu jeho života a tú rozvinúť - ja by som skromne navrhol, talianske ťaženie v r.1796, tam sa stal slávny.

Jedno malé noční tajemství (2023) odpad!

Načo tu pcháte filmy od nacistov? Je mi na vracanie. To niekto v USA alebo Veľkej Británie obdivoval a kochal sa v roku 1943 nemeckými filmami? Veď oni masakrujú ľudí, v Mariupole je približne 15000 mŕtvych civilistov. Tak načo tá propagácia. Odpusťte, hráte tu, že umenie je apolitické, ale v tomto vražednom krutom štáte idete hľadať ľudskosť? Keď , tak iba imaginárnu a falošnú ako celý tento skazený ruský štát. To sú vám tie povraždené, ľudsky zničené, často invalidné, znásilnené, zruinované ženy , deti a civilisti naozaj tak ľahostajní.

On se bojí (2023)

David Lynch je späť? Prvá polovica filmu veľmi dobrá, druhá na prd.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Išiel som do kina poriadne skeptický, ale nakoniec to nebolo vôbec zlé. Čakal som , že to bude oveľa horšie. Podľa mňa na úrovni Indy 2ky, lepšie ako 4ka, horšie ako nedostihnuteľná 3ka. Všetko hendikepuje jeho vek, ak by bol vo veku, keď natáčal s Connerym 3ku bol by to veľmi veľmi slušný film. Proti všeetnickým a všepohlavným marvelovkám vyššia liga. Len by som rád videl film, kde sú čierni takí akí sú v skutočnosti, a nie vždy inteligentní a superkladní, tu sa tiež v osobe agentky FBI pokračovalo v skresľujúcom pozitívne diskriminačnom zobrazení.

Poker Face (2023) (seriál)

Detektív Colombo v modernejšom poňatí (alebo Colombova žena? ) Chýba mi tam Johny Cash.😊

Daisy Jones & the Six (2023) (seriál)

Excelentné, tremendous. O Riley Keough (Elvisovej grandbaby) budeme ešte počuť. Je výrazná ako jej dedo.

Spider-Man: Bez domova (2021) odpad!

Tak to sú šoky na hlavu, hanba ako hrom, úplná katastrofa. Jeden z najhorších filmov aké som kedy videl. Tie dialógy písal snáď tretiak zo základnej školy.

Tři tygři (2019) (seriál)

Vavara, Žbirka a Votjubek je kráľovstvo božie a Štepán je sám antický Boh.