Andílek na nervy (2015)

Právě jsem se dozvěděl, že tenhle námi zatracovaný film dostal dvě z hlavních cen na "Festivalu Oty Hofmana". Psali to v "Metro" a v "Karlovarských novinách". Nutí mě to k zamyšlení se nad tím, proč se tomuhle filmu na našich stránkách nedaří získat třeba nějaké to procento navíc. Já mám rád komedie a dlouho jsem neviděl podobně dobrou z cz produkce. Proto jsem přidal jednu hvězdu navíc.Tvůrci se evidentně prali s rozpočtem, režisér se pral se scénářem,herci si ale přesto nedělali co chtěli, drží to pohromadě a není to plagiát. Souhlasím se všemi, kteří napsali, že podobných témat zde již bylo mnoho. Ale takhle vkusně zpracovaných ne.Přestože režisérem byl Juraj Šajmovič a pod kamerou jsou ve filmu podepsáni hned dva absolventi FAMU, mohlo to být obrazově nápaditější.Já jsem se ale dojímal i bavil a do budoucna vidím KONEČNĚ v Šajmovičích někoho jako nástupce a zástupce kvalitních rodinných komedií.Snad ten náš nářez tahle parta vydrží. Koneckonců ani ten jejich předešlý celovečerní debut "Tady hlídám já" vůbec nebyl špatný. A teď kritika! Proboha co to byl za plakát? Režisére, producente, distributore , "drbejte si hlavu! Kdo má sakra poznat na co jde do kina?Téměř jste i mě, vašeho fandu odradili. Vezměte si příklad z Marie Poledňákové. Filmy už vám docela jdou, ale tohle byl teda Bolywood! Příště jinak! Uvědomte si, že i my nemůžeme vidět všechno a tímhle nás opravdu do kina nepřilákáte. To se raději podepište.