Ano, trenére! (2015) (pořad) odpad!

................................... Víte proč jsem tam dal ty tečky? Chybí mi ta sprostá slova, která v tomto skvostu televizních co já vím čeho padá mnoho. Režisér je anonym, kameramani také, ale jediné co vidím je veliký zmatek, kde mě tu a tam zabaví Straka..Dokonce tak dobře , že jako každá straka krade takzvaným tvůrcům linii tohoto reality show.Jakmile se tam objeví "ta" "S"traka, krade mi zmatek, který ve mě vybudoval tento seriál. Omluvte se TRENÉROVI, vy tvůrci! Nejste přítomni fotbalu. Netvrdím,že to bylo úplně dokonalé, ale ČT tohle dala svým "Kdo neskáče není Čech" pěknýho "banána". TV PRIMO!

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál) odpad!

Tak za kanál, kterým jsem sledoval tento "pořad" platím. To bych raději čučel do kanálu, který neplatím. Koneckonců bych nejraději, aby byl v Plzni na náměstí a já jsem si mohl třeba od starosty pronajmout vykoukávání z toho kanálu při natáčení seriálu a to místo zločinu, který mě napadá při sledování-rozbít televizor. Pokud někdo dělá detektivní příběhy, neměl by opovrhovat takovou učebnicí, jako je "každý akční seriál". Scény u stolů střídá pohyb ramene se zavěšenou kamerou(jako vždy u Hřebejkových filmů). Toť Hřebejkův recept na "akčno" a "detektivno". Je to strašně hloupě postavené. Já vím, že tím trpí Plzeň, ale proč se tento záměr dostal "do kanálu" a to přímo v prme timu, tomu nerozumím!

Wilsonov (2015) odpad!

Žánrově naprosto nevyrovnaná slátanina za peníze, které tomu filmu "přidělil" nějaký gauner. Za to se dalo natočit pár "slušných" nizkorozpočtovek". Ke všemu je to podivně vyprávěná hatmatilka co se týče vyprávění. Kde je prosím příběh? Zamysleme se nad tím, proč to má ta procenta. Kvůli kameře a reklamní vizualizaci? To co dělá film filmem ve Wilsonovu opravdu není. A přitom tvůrci potenci mají. Dívat se na to ale nedá!!!

Celebrity s.r.o. (2015) odpad!

Nejslabší film Mádla i Šmidmajera. Pokud o nich máte dobré mínění, nechoďte na to! Slibný námět , ale vyznění naprosto nulové!

Svatá čtveřice (2012) odpad!

Bakalářská povídka od renomovaných autorů, kteří to asi museli celé nabarvit do zelena, aby nebylo vidět, že to točili na mobily.

Martin a Venuše (2012) odpad!

Víte proč jsem tomu dal odpad? Je spousta cz filmů, které tady mají o hodně méně procent a jsou podle mého názoru daleko lepší. Pro mě tam byly dobré jen ty děti.

Veni, vidi, vici (2009)

Bylo to táááááák slibné! Cirka první minutu jsem si říkal "ty brďo, jak udržej tuhle formu"? No a pak to spadlo do divné kombinace patosu, neuvěřitelností, divných hereckých výkonů a prapodivně kostrbatě uchopené "katarze". A já myslel, že uvidím český "Wimbledon". I podle plakátu. Škoda tématu! Komedie o golfu je těžká i kvůli cílové skupině, ale tohle se fakt nepovedlo.

Sedmero krkavců (2015) odpad!

Proč jsem dal odpad? Možná se budete divit, ale jen kvůli tomu, že znám literární předlohu. Myslím si, že pokud režisér nezvládne zpracovat otisk této předlohy pro příští pokolení, tak to je zbytečný film a jak jsem si přečetl tak za moc peněz. Takže..... odpadlo pár filmů a paní Nellis dostala na toto dílo zbytečné dotace. A přitom nuda, nuda, nuda

Laputa (2015) odpad!

Je mi 50 let. Mám kavárnu.Šel jsem se podívat do kavárny, která patří mladším..Tohle je science fiction? Já vůbec nerozumím tomu, proč ti lidé do té kavárny chodí. To je můj zásadní problém. Co je to "generační film"? To je film pro jednu generaci? Ivana Chýlková , té nevěřím že je matka Terezky Voříškové (blbě napsané dialogy). Souhlasím s tím, že kamera z toho "něco" dělá, ale sorry, je to tedy kameramanské cvičení? Tedy blbé, protože z toho nedělá ten příběh! A ty hvězdy od vás jsou fajn, ale já jsem se nudil jako na nudistické pláží, kde jsem sám.... ale to byl asi záměr. Vždyť ono se to dnes nosí Ale v kavárně tohoto typu sedět nechci! Ještě upravuji komentář. Nominace Terezy Voříškové na ČL mě zděsila. Hrála skvěle! V blbém filmu. A pokud se jí dostalo cti nominace, tak to bylo neprávem.Skvělý herec má odhadnout blbý scénář a utéct z natáčení, které je ultimativně amatérské! To se jí nepovedlo. Proto neměla být nominována, že jo Honzo S?!

Tady hlídám já (2012)

Negativa: POMALÝ STŘIH,syntetická muzika,podivná animace motýlů, asi by to mělo být kratší Čekal jsem psa, kterému dají do "pusy" žvýkačku a bude mluvit na outistickou holčičku. V prvních deseti minutách filmu jsem se zasmál Ester Kočkové a pak jsem si říkal, že půjdu domů z kina. Pak se to ale rozjelo.Dialogy i monology psa skvělé! Vyznění filmu naprosto skvělé. Vadila mi opatrná kamera. Ta by dala filmu daleko větší "drive". Příběh byl samozřejmě předvídatelný. Kdo ale nepůjde s dětmi na tenhle film, udělá chybu. Dospělý si oddechne, dítě se pobaví, překvapí, napne a pak uvolní. Pro pubescenty to není. Dospělí, i ten který není právě naladěný na "Vetřelce" si i pobrečí.Kdo má rád české filmy, koukejte kde to dávají nebo si kupte DVD. Skvělá Veronika Divišová! Jen bacha na to, že pokud ještě není u vás doma pes, tak ho bude vaše dítě asi chtít.To si myslím. Pozitiva: Naprosto pohodový film, krásný pes, skvělé herecké výkony, dobrá výprava, milý film, radost vidět vztah dítěte a psa