Zachraňte tygra (2022)

Příroda dechberoucí, příběh milý. Jasné 4*.

Trojúhelník smutku (2022)

Slabší 4. Vtipný scény, povedená kritika postmoderní společnosti.

Poslední souboj (2021)

Hezké 3*. Mínus: první půlka filmu se dost vleče. Plusy: ten nápad s natočením děje z pohledu různých hrdinů je originální, ke konci je to napínavé a je to podle skutečných událostí.

Čtverec (2017)

4,5*. Vtipné a trefné zrcadlo západní kultury a společnosti.

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Hezké 3* za hezkou komedii. Langmajer a Hanuš si to fakt dávali. Jen ten závěr byl takový utnutý, škoda.

Není čas zemřít (2021)

spoiler alert... První půlka filmu je hezkou bondovkou: Bond je v důchodu, lanaří ho, aby se vrátil do služby, pak se začnou dít divné věci, Bond se vrátí do služeb dobra, protože nikdo jiný svět nemůže zachránit, hodně se rve, utíká, střílí, není jasné kdo je dobrý a kdo zlý... No ale pak Bond (s jednou kolegyní) přepadne jakýsi betonový komplex (líheň zla) kde postřílí zástupy vojáků, kteří jsou snad slepí, protože nikdo z nich Bonda nedokáže trefit, a pak přijde dojemný závěr, kde Bond obětuje sám sebe pro dobro lidstva, protože je přenašečem jakéhosi viru. Což mi teda smysl nedává, protože celý tenhle film i všechny bondovky jsou o tom, že tenhle člověk je prostě nezničitelný. A najednou dostane vir, a ani se třeba nepokusí o to někde sám přežít a čekat, až se na to vyvine nějaký lék, ale bez většího přemýšlení se zabije?

Přes palubu (1987)

Jasně, rodinná komedie (byť ne moc pro děti), ale z toho tématu se dalo dostat násobně víc, takto je to dost klišé.