Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 3 body
Kub_ees
Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Drama
Akční
Komedie
Horor
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Japonsko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Útěk do divočiny
(2007)
Cesta do fantazie
(2001)
Prokletý ostrov
(2010)
Whiplash
(2014)
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
Tahle země není pro starý
(2007)
Odpojit
(2012)
Pianista
(2002)
Interstellar
(2014)
Nespoutaný Django
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(11)
Marceloo
Jeoffrey
Hrabka
cjmafia
O.Peta
Rikky007
Robertson9
Brankocr
Fartacus
Verody91053
ANONYmouse