Nula od nuly pojde (2006)

Vopravdu parádnický dílko s příjemnou stopáží a originálním příběhem i nápady. Doporučuji

Poslední skotský král (2006)

Toz, pekne. Nebylo to tak silne jako Hotel Rwanda, proto **** Nejkrasnejsi na celem filmu je Gillian, je neodolatelna :D

Red Road (2006)

Teda, to byla ale blbost. S hruzou a s absolutni nudou jsem to dokoukal do konce. Abych to shrnul: Nuda, bez hudby, bez napadu, akce, myslenky, vsichni nesympaticky a nehezky,odporny prostredi ( ta hlavni hrdinka ma jeste bobra ) - Inu Anglani. Proste film uplne k nicemu a jestli si nechcete kazit vecer, nekoukejte se. Kde to vzalo 68% je mi zahadou....

Uneseni (2006)

Zajimave a celkem necekane. Potvurka velice povedena. Ale zase nic extra to nebylo. Vlastne nebylo to ani spatny ani dobry film. Dle me to byl snimek takovy, ze se na nej clovek podiva, rekne "dobry"a uz si na nej nikdy nevzpomene.....***

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Chci bejt moc sprostej..... .......... Tohle snad muze sledovat jen splaseny stado velbloudu se salmonelozou.

Příběhy obyčejného šílenství (2005) odpad!

Tak toto NELZE. To je....to je.....to je.......to slovo jeste nevymysleli. To je snad nejotresnejsi,nejtragictejsi a nejprisernejsi parodie na film, jaky jsem za 8 let videl. Bylo to doslova utrpeni - nemit u sebe chlast, a to ze zem sedel v autobuse, zabil bych se. Scenaristu nejlepe vzit na namesti a verejne popravit - protoze takova lahudka uz se nemuze opakovat. Naprosta, naprosta, naprosta ZHOVADILOST!!!! Tragickej pribeh, NUDA, NUDA, NUDA....... Prej Komedie????Legendarni hlasky?????? To si snad delate prdel, ne???? Tam nebylo k smichu vubec nic, snad jen to, ze jsem si myslel ze to ma tak 10% a ono EJHLE 73% ---- tak to je k smichu. Chce se mi zvracet. NEJHORSI FILM VSECH DOB!!!!!!! 0%. Totalni, opravdu TOTALNI SRACKA, ktera nema obdoby!!!!!

Výměna manželek (2005) (pořad)

Jestli tihle aktéři mají volební právo, jakože mají, pak to u nás vypadá, jak to vypadá. Naprostej odpad společnosti a zbytečný lidi. Ale to je samo 80% světové populace.

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Takova čůrákovina, to se jen tak nevidí. Takový mix dementů, teploušů, kůžiček, potetovanejch svalovců, závisláků a zkrachovanců se jen tak nevidí. I moje koule mají vetší IQ než obyvatelé toho zvěřince!!!!Pane Obama, Ne na Damašek, ale hoďte jednu atomovku na ten barák plnej hovad........ Negři v Africe nemaj co žrát a my platíme takové čůráčiny - Styďte SE!!!!!! PS: Pořad natočený GUMAMA o GUMÁCH pro GUMY!!!!!!