Agent v sukni (2000)

Celkem dobré, i dobrý nápad, párkrát jsem se i zasmál! :) 50%

Ach, ty vraždy! (2010) (seriál)

Ale jo, není to úplně nejhorší. Poměrně sympatický výkon Václava Jílka a skvělý výkon Jiřiny Bohdalové... Poměrně zajímavé případy. Ujde to... :)

Air Buddies - Štěnata (2006)

Animace mluvících štěňat nic moc, příběh nic moc, ani to nebylo moc dojemné. Slabý průměr. 30%

Air Bud - Fotbalista (2001)

Jediné, co by mě zajímalo je, jak naučili toho psa (ti co cvičí psy) "hrát" s míčem, jinak celkem nic moc. 40%

Alvin a Chipmunkové (2007)

Pro malé děti senzační, pro větší už tolik ne. Jason Lee zde hraje dobře, je jeden z mála dobrých herců, kteří se v tomto filmu objevili... 50%

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Teda, ne že by byl první film nějaké terno, ale přece jen se mi líbil více... Stejně jako u prvního dílu, tak i pokračování je určené pro malé děti. 40%

Alvin a Chipmunkové 3 (2011)

Stejně jako minulý díl, stejně otravné písničky a stejně podprůměrný příběh. 40%

Amadeus (1984)

Šílený smích Toma Hulce mi v uších bude znít ještě hodně dlouho... Hudba hudebního génia Mozarta je vážně neskutečná. Tom Hulce předvedl v roli Mozarta neskutečný herecký výkon, ale podle mého názoru byl výkon F. Murrayho Abraham ještě o něco lepší. Zkrátka neskutečné, od režie, kostýmních výtvarníků, scénáře, kamery, hereckého obsazení... Naprosto perfektní... Jsem neuvěřitelně rád, že se na tomto veledíle značnou mírou podíleli Češi (hlavně Forman a Ondříček :).

Anděl Páně (2005)

Takovou pohádku nám roku 2005 seslalo samo nebe... Dnes si již nedovedu představit vánoce bez pohádky, kde se neustále škádlí a sváří anděl Petronel a čert Uriáš. Skvělé vtípky, úžasní herci, vynikající příběh a dechberoucí atmosféra. Pan Strach je prostě extratřída!!!