John Wick 2 (2017)

John Wick 2 je o čosi lepší film ako prvá časť, to priznávam, ale ako film taký, mi prišiel naozaj dosť o ničom. Niesom nejaký fanúšik akčných filmov, ale tento film u mňa pôsobil naozaj dosť odradzujúco (scéna so zrkadlami mala čaro, to priznávam). Film mi prišiel ako kopa strieľačiek z počítačových hier s hlavným hrdinom, ktorý zmasakruje všetkých do jedného a hlavne tak plytký scenár mi tento film robil podstatne horším.

I dva jsou rodina (2016)

Ešte asi hodinu pred filmom som nevedel, že pôjdem práve na tento film, ale oplatilo sa. Dalo sa na filme aj pomerne dosť zasmiať(čo sa mne na väčšine komédii nestáva). Komédia s Omarom Sy síce zo začiatku pôsobila ako jedna z tých komédii ktoré sme tu už mali, no ten koniec ma na tento žáner dosť dostal. Určite si film plánujem ešte aspoň raz pozrieť. Zatiaľ 4 a 1/2 hviezdičky :)

Poslední skotský král (2006)

Vierohodný, strhujúci a podľa mňa aj dosť zaujímavý film v africkom prostredí so skvelými hereckými výkonmi. Tento film som si užil naozaj naplno.

Dogville (2003)

Začalo sa to celkom zaujímavo, a nevedel som čo si mám o tom filme na začiatku myslieť, keď som videl ,že to všetko bude na jednom mieste a v divadelnej forme(aj keď by som asi privítal ak by to bolo v reálnom prostredí)a naozaj som si nanešťastie na to prostredie v podstate celý film nezvykol(a to som sa naozaj snažil)ale zas na druhej strane treba uznať, že taký film sa tak často nevidí .Navyše som vo filme dosť pociťoval depresiu a aj keď netrvala dlho, bolo ju miestami dosť cítiť, čo som až tak na tento žáner nečakal. Film trval v podstate 3 hodiny čo už bolo na mňa tiež moc, niektoré časti filmu ma tak trošku nudili. K tomu bol film zložitejší ako som predpokladal, ale napriek tomu musím ešte raz povedať, že bol naozaj originálny, to musím priznať, a ten záver bol nakoniec tiež dosť zaujímavý(vôbec som ho taký nečakal). K plusom filmu by som ešte pridal herecké výkony. Nakoniec ,ale predsa, síce len tak tak, ale 3*.