• Krátkometrážní
  • Fantasy

19/3/18/5/1/13 (2011) (amatérský film)

Výtvarně to není tak špatné, ale škoda toho zvuku, formátu obrazu a barevnosti. Scénáristicky to ke konci trošku vázlo. Zhlédnuto zde: https://vimeo.com/25855807

Evoluce (2011) (studentský film)

Přijde mi, že to nízké hodnocení tu je jenom kvůli tomu, že se někdo nemůžu spokojit s tím, že někdo jiný může mít jiný názor. To do toho nepatří. Mně se to líbilo, Krásná animace s dobrým filmovým dabérem. Nemám asi co vytýkat. Škoda jenom, že to je 4:3. Zhlédnuto zde: https://www.youtube.com/watch?v=D4FBNnZMOfM

The Blaster (2014) (amatérský film)

Dobrá bejkárna

Noc v Myší díře (2012) (amatérský film)

Kdybych to měl hodnotit jako komedii .. tak to bude lepší. Ale kamera nebyla zas tak špatná. Celkové zpracování to potom kazilo.

O královské stolici (2010) (amatérský film) odpad!

Tady není moc co hodnotit, nejoriginálnější je tu název, ten je fajn. Ale v celku, jak se píše v obsahu k filmu .. je to o ho*ně.

Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (2012) (amatérský film) odpad!

Už jenom v úvodu zvolená hudba jasně křičí, že půjde o film, který točil začátečník. Navíc neopodstatněný černobílý obraz a kameramanská neznalost.

Cena života (2012) (amatérský film) odpad!

Já bych to nenazýval dramatem, či psychologií, nýbrž tragédií. Vytvořit něco takového v roce 12 už nejde.

Casa Carnivora (2010) (amatérský film)

Šíleně zdlouhavé a nudné. Co je ale dobré, jsou herecké výkony.

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

V rámci nějakého cvičení do školy bych to bral, ale dělat z toho hned velblouda a cpát to na csfd je nesmysl sám o sobě.