• Krátkometrážní
  • Fantasy

Kurýr (2011) (amatérský film) odpad!

Já v první řadě ani nevím o čem to bylo. A ta hudba, to je jedna z těch přednastavených v pinaclu ne? :D Ale proti té asi nic. Ta se mi jako jediná na tom celém líbila. Zhlédnuto zde: https://vimeo.com/25252534

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad) odpad!

Nápady typu .. rozříznu si lahev, odšroubuji víčko, tím samým koncem strčím do termosky a mám super trychtýř, přes který můžu lít čaj je na mě trochu moc. Do školky by to nebylo špatný. Ale myslím, že to není pořad pro děti.

Ve Stínu (2010) (amatérský film)

Jako fanouškovský žánrový film to není špatné. Amatérské horory většinou dopadají poměrně špatně (komicky). Tady se to vypráví na srozumitelné úrovni. Film zhlédnut zde: https://www.youtube.com/watch?v=12k1bUTQZIU

Klasik (2010) (amatérský film) odpad!

To je zbytečné komentovat. Myslím si, že pro osobní pobavení dobrý, a že to třeba i svůj účel splnilo. Ale na nějakou filmovou tvorbu to ještě nestačí. Zhlédnuto zde: https://vimeo.com/11043533

Skřet v tísni (2010) (studentský film) odpad!

První jsem měl dojem, že jde o "film", potom o "reportáž", potom "dokument" a nakonec "náborovou kampaň", do nějaké sekty. Každopádně k filmařskému řemeslu to má daleko. Palace Kamera asi nebude zrovna slušná soutěž pro amatérské filmaře. Ale když vidím, jak prapodivně na tom je i Český videosalon, tak mě už nic neudivuje. Zhlédnuto zde: https://www.youtube.com/watch?v=UeX7dQdrVuI