Sherlock (2010) (seriál)

*Tento komentář je založen hlavně subjektivně* Tento "seroš" je fakt něco. Nejdřív se mi zdálo, že "vložit" pana Holmese do 21. století nemůže dopadnou dobře, ale opak je pravdou! Tento seriál má vlastně skoro vše - napínavý příběh, zajímavou hudbu, dopře napsané postavy, originalitu, jen někdy se mi pan Okurka v hlavní roli moc nelíbil, jeho exprese se mi prostě tolik nelíbí. Ale pan John Watson, neboli Martin Freeman se svojí role zhostil opravdu skvěle! Tak proč nedávám pět hvězd? Dva důvody. Zaprvé, fangirling. Tohle je hlavní důvod, proč se na další sérii tohoto skvělého seriálu netěším. Ty otravné gayské příspěvky, non-anime yaoi bullshit a fanfiction obrázky a všelijaké kokotiny. Vím, že za retardované panny, které tento seriál "zvlhčují", samotný seriál nemůže, ale ten butthurt.... Zadruhé, nevyváženost obsahu dílů. Některé díly jsou až moc sugoi, některé zas slabší. Ale celkově je to tak nějak vyvážené, takže za škrtnutí jedné hvězdy může fangirling. Never go full fangirling.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Nejhorší "televizní pořad" ever. Hrozná kamera, trapný imigrant Ali, trapní yůtjubeři, nejtrapnější vtipy, jediné, co stojí za zmínku, je Martin Rota. Jenže i te si uvědomil v jaké píčovině vlastně účinkuje, tak radši odešel. Po prvním dílu jsem dostal rakovinu a už nikdy víc.