Halloween (2018)

Asi nás ovlivnili ti puberťáci v kině. Nebo spíš ne. Je to další sračka, při které si chytáme hlavu do dlaní a čekáme až to skončí, abychom si při cestě z kina mohli říct: "že jsme radši neseděli doma". Hlavně že se na to ta pojašená bába chystala několik roků. Asi je to něčí šálek kávy vzhledem k hodnocení, ale v tom šálku kávy je natočený slovenský kabanos. Šiša a Melon

jOBS (2013)

Jako fanoušek Steva a Applu spokojenost, jako fanoušek dobrého filmu zklamání.

Očista (2013)

Zajimavej námět, zabitej debilní zápletkou.

That's It, That's All. (2008)

Krásné záběry krajiny střídající se s úžasnými triky v podaní Rice a jeho partičky, skvělý soundtrack, zejména Black mountain a MGMT se skvěle hodí a jako třešnička na dortu obří skoky, Kenny Block se svým Subaru, lano a parta bláznů na prknech.

REC (2007)

Neodpustím si srovnání s Projektem Blair Witch, který považuji za zakladatele tohoto subžánru. Jak tomu bylo i tenkrát (r. 99), tak je tomu i dnes. Tento druh hororu si buď zamilujete nebo si ho víckrát nepustíte. Po několika dalších zážitcích jako Cloverfield nebo Paranormal Activity patřím určitě do té první supiny. Ovšem po velkém očekávání filmu Rec přišlo bohužel zklamání. Snaha spojit smrtící virus, vymýtače ďábla, blair witch a mnoho jiných u mě prostě nefungovala. 2 a ½ hvězdičky

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Pro mě jako fandu všech „tarantinovek“ je tento film něco jako bible. Skvělé herecké výkony podpořeny dokonalým scénářem, skvělým střihem a režijním kumštem. Ne nadarmo se film ve všech těchto kategoriích dostal do nominace na Oscara a nebýt Spielbergova Schindler's List, nezůstalo jen u jedné sošky za scénář. Velmi doporučuji!