Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krátkometrážní
  • Komedie
  • Romantický
  • Dobrodružný

Obsahy (23)

Kae Nee Koi Dee Laew Song

Kae Nee Koi Dee Laew Song (2020)

V pokračování původního filmu Present Perfect se nyní Oat a Toey setkávají po čtyřech letech ne znovu v Japonsku, ale na ostrově na jihu Thajska a musí vyřešit svá zlomená srdce, svou lásku, morálku a touhu a zároveň odpovědnost vůči svým blízkým. Podaří se jim to?

Dark Blue Kiss

Dark Blue Kiss (2019) (TV seriál)

Pokračování seriálu Kiss Me Again: Pete-Kao, kdy hlavní dvojici čekají další osudové okamžiky nejen na škole, ale i v životě, kavárník Sun i jeho bratr Rain se nám zamilují a na scénu nastupují i nové postavy s vlastními příběhy.

Fish Upon the Sky

Fish Upon the Sky (2021) (TV seriál)

Pi je tajně zamilovaný do jednoho z krasavců fakulty zdravotnických věd – Nana. Pi si ale něvěří a kvůli svému vzhledu si nedovolí svou tajnou lásku vůbec oslovit. Za pomoci Dueana a dalších jeho přátel Pi svůj vzled mění (takzvaná proměna Ošklivky Betty po thajsku) a pokouší se Nana získat na svou stranu. Do cesty se mu ale příplétá jeho rival Mork. Jak to dopadne, když se dva perou o třetího?

Zui sheng meng si

Zui sheng meng si (2015)

Rat (Hong-Chi Lee) a jeho starší bratr Shanghe (Shang-Ho Huang), který je gay, žijí ve starém domě na okraji Taipeie s opileckou matkou v nefunkční rodině. Oba bratři hledají práci a někoho, s kým by mohli sdílet život.

Tenho Local

Tenho Local (2014)

Daniel si k sobě zve za účelem sexu cizího muže. Napětí stoupá a není vše, jak vypadá...

LUZ

LUZ (2020)

Ruben a Carlos sú spoluväzni vo väzení s minimálnym zabezpečením. Zatiaľ čo Ruben bojuje s každodenným životom vo väzení, Carlos sa stane jeho mentorom a neskôr i milencom. Obaja muži k sebe niečo pociťujú, avšak kvôli prostrediu, v ktorom sú, nie je ľahké dané city vyjadriť. Po tom, ako je jeden z nich prepustený z väzenia, začnú obaja muži dumať nad tým, či to, čo k sebe cítia, bolo skutočné, alebo len obyčajná potreba ľudského dotyku. (Zdroj: gaytitulky.info)

Dočči mo dočči

Dočči mo dočči (2014)

Ozaki a Tsuburaya jsou dvě atraktivní osobnosti, které pracují ve stejné společnosti. Dle yaoi mangy „Docchi Mo Docchi“, podle které byl film natočen, jsou oba mladí pánové nádherní a kvůli jejich okouzlujícím vlastnostem omdlí téměř každý, kdo se ocitne v jejich blízkosti. Bisexuální Ozaki indukuje neodolatelné feromony, zatímco Tsuburuya je považován za inteligentního prince s uměleckými sklony. Brzy se mezi těmito dvěma muži objeví rivalita, ale také vzájemná přitažlivost, která je vede k navázání vztahu. Vzhledem ke svým dominantním osobnostem však ani jeden z nich není ochoten být na dně a neustále mezi sebou soutěží, kdo bude na špici.

Present Perfect

Present Perfect (2017)

Dva Thajci se potkají na krátké dovolené v rezortu Higashikawa v Japonsku. Toey si zde přijel vyléčit zlomené srdce po pětiletém vztahu a Oat naopak užít si poslední dny před svatbou. Postupně se oba mladí muži sbližují, i když osud jim přidělil jen pár společných dní. Tento film vznikl z původního krátkého stejnojmenného filmu z roku 2013.

Ai cao

Ai cao (2008)

Osudy neúplné rodiny, kdy matka Ai-Tsao se musí vypořádat s tím, že její dvě děti přesně nezapadají do stanovených konvencí taiwanské společnosti v průběhu prvního desetiletí jednadvacátého století.

Teus Olhos Meus

Teus Olhos Meus (2011)

Dvacetiletý Gil (Emilio Dantas) utíká z domu své tety, která ho vychovala, po neshodách pouze s kytarou na zádech. Bez peněz a iluzí potkává staršího hudebního producenta Otávia (Remo Rocha) a toto setkání oběma mužům navždy změní jejich osudy...

Udagawachou de Matteteyo

Udagawachou de Matteteyo (2015) (TV film)

Yashiro se někdy mimo školu obléká jako dívka, jeho spolužák Momose jej potká na ulici a zahoří pro něj touhou. Jak dopadne toto odhalení, které pro Yashira není zrovna příjemné?

HIStory 3: Na Yi Tian

HIStory 3: Na Yi Tian (2019) (TV seriál)

Vyzáblý a chudý sirotek Xi-Gu, který tak tak zvládá školné brigádami, a na druhé straně vysportovaný krasavec Hao Ting, který nedostatkem netrpí a je obdivován ze všech stran. Takovéto protiklady by se neměly v životě střetnout ani z rychlíku, ale osud tomu chtěl jinak...

Takumi-kun Series: Pure

Takumi-kun Series: Pure (2010)

Tento čtvrtý díl se poprvé nevěnuje v největší míře páru Takumi – Gii, ale Misu Aratovi, který v minulém díle urychlil záchranu jejich vztahu, a nováčkovi Shingyouji Kanemitsu. Dále se v menší míře rozvíjí i vztah Takabayashiho a jeho přítele Yoshizawy.

Takumi-kun Series: Bibou no diteiru

Takumi-kun Series: Bibou no diteiru (2010)

Ve třetím ročníku školy již není ubytován Takumi se svou láskou Gii. Ten se po návratu z USA změnil, včetně vzhledu a je jmenován šéfem studentské koleje ve třetím patře. Gii se stává chladným k ostatním, ale i k Takumi-mu, Dokonce mu navrhuje, aby se přestali na čas vídat. Takumiho kontaktní fobie znovu nastupuje v plné síle ...

Qin ai de fang ke

Qin ai de fang ke (2020)

Lin se po smrti svého přítele stará o přítelovu matku a malého chlapce, kterého měl zesnulý přítel z předchozího vztahu se ženou. Vše se změní, jakmile matka (babička) zemře. Na Taiwan se vrací její druhý syn, který utekl před svými dluhy do pevninské Číny. Ten Lina udává policii, že matku zavraždil...

Meet Me Outside

Meet Me Outside (2020) (TV seriál)

Po ukončení dlouhodobého vztahu se James (Kaloy Tingcungco) vydává z města do přímořského letoviska si odpočinout sám na vánoční svátky a Nový rok, aby tam prostřednictvím jedné seznamovací aplikace potkal ne spřízněnou duši z druhého konce světa, ale bytost, jejíž zlomené srdce bije téměř těsně vedle srdce Jamesova...

Beauty Boys

Beauty Boys (2020)

V malém francouzském městečku se pořádá akce s názvem „Otevřené divadlo“, kde může vystoupit každý místní občan, který má něco nacvičeno. To je příležitost pro Lea a jeho kamaráda, aby se proměnili v drag queens...

Life: Sendžó no bokura

Life: Sendžó no bokura (2020) (TV seriál)

Akira Ito a Yuuki Nishi, dva muži a jejich životní osudy od střední školy až po čtyřicítku. Hluboký příběh o těch, kteří hledají pravdu o sobě navzdory tradičním hodnotám japonské společnosti.

To My Star

To My Star (2021) (TV seriál)

Han Ji Woo (Kim Kang Min) je tichý introvertní mladík  pracující v jedné ze soulských restaurací, Kang Seo Joon (Son Woo Hyun) je jedním z nejznámějších jihokorejských mladých herců. Životní osudy těchto dvou protichůdných postav se protínají. Jak se vypořádají s tím, že každý nich je tak jiný?

Oxygen

Oxygen (2020) (TV seriál)

Seriálová adaptace délky v součtu sedmi celovečerních filmů dle knižní předohy „Oxygen“ sleduje osudy čtyř hlavních hrdinů Solo, Phui, Kao, a Phuri – studentů vysoké školy, z nichž někteří si přivydělávají bokem i na živobytí a školné, a několika dalších vedlejších postav.

Reklama

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama