• Thriller

Živí mrtví - Rukojmí (2010) (epizoda)

Merl není tam kde by měl být a Glenna si vzali jako rukojmího. Opět nadupaný díl a chudák Amy..

Živí mrtví - Krátké shledání (2010) (epizoda)

Mně chybí vibrátor Super díl. Rick našel svoji rodinu a poznal ostatní členy skupiny a Ed dostal pěkně na držku ale co zasloužil si to! 95%

Živí mrtví - Pach krve (2010) (epizoda)

Opět pěkný pohled na Atlantu. Rick poznal novou skupinu což je dobře. Perfektní. 90%

Živí mrtví - Staré dobré časy (2010) (epizoda)

Ty v tom tanku. Máš tam pohodlí ? I přesto že se tam nic závratného nestalo, tak je ten díl úplně suprovej. Krásný úvod do seriálu. Nádherný prostředí (hlavně pohled na Atlantu). Jak již bylo zmíněno, mě také bylo líto koně. 90%

Nikdo nepřežije (2012)

pěkný pěkný. Prostředí 5/10 Herci 8/10 Atmosféra 8/10 Příběh 10/10

Blood Runs Cold (2011)

Winina jede na rodinou chatu v lese, aby si odpočla. V hospodě potkává svého bývalého s jeho kamarádem a jeho přítelkyní. V hospodě začíná být nuda a tak se přesouvají do Wininé chaty. Další den zjišťují že nejsou samy. - Jo mě se to líbilo. Nádherný prostředí a zajímavá maska. Čekal jsem že to bude nějaká kravina ale ne nebyla. Prostředí 10/10 Herci 8/10 Atmosféra 7/10 Příběh 8/10

Lake Dead (2007)

Třem sestrám zemřel dědeček a oni po něm zdědí motel. Když tam jedou aby vyřešili co s majetkem. Když přijedou tak neví co je čeká. - Mě se to líbilo, už po půl hodině se něco dělo. Prostředí 10/10 Herci 8/10 Atmosféra 7/10 Příběh 9/10

Aux yeux des vivants (2014)

Trojce kluku chodí za školu a jednou jdou do opuštěného studia Blackwoods. Když se tam prochází tak uvidí auto které viděli předtím na silnici. Z kufru auta byly slyšet zvuky a tak se do kufru podívali. V kufru byla svázaná žena, nestihli ji ani pomoct protože ven vyšel chlap s klaunskou maskou. Dožijou se rána ? - Když pominu některý nedostatky tak ok. Prostředí 7/10 Herci 6/10 Atmosféra 8/10 Příběh 8/10

Sam's Lake (2006)

Zase, prvních 50 minut nudných. Když byli v tom baráku čekal jsem že se aspoň něco stane a ono nic. No nápad dobrý ale nepovedený. Prostředí 8/10 Herci 5/10 Atmosféra 1/10 Příběh 6/10

Ouija (2014)

Zase hodinu se tam nic pořádně nedělo ale poslední půlhodina byla dobrá. Prostředí 5/10 Herci 5/10 Atmosféra 3/10 Příběh 5/10