• Thriller

Reel Evil (2012) odpad!

Já jsem musel, po 25 minutách vypnuto..

The Tunnel (2011)

Skupina novinářů se vydá do tunelů aby natočila reportáž, ale když vlezou do tunelů tak se stane něco co nikdy nechtěli. - Když prominu pár nedostatků, tak s čistým srdcem můžu dát 4* Mám rád tenhle typ FF, prostředí se mi strašně líbilo a atmosféra byla dobrá . 70%

Neutečeš (2014)

Zajímavý nápad, atmosféra dobrá ale místy takový nezáživný.

Suspension (2015)

no to stálo za nic a ta blondýna na konci taky masakr..

Touha po pomstě (2010)

Craig a Elise jsou manželé a mají syna Bena. Jednoho dne když odjede Elise do práce tak Craig a Ben zůstávají doma jenže Craig musí na chvíli odskočit domů, ale když se podívá z okna tak vidí že mu někdo (John Kozlowksi) unáší syna, Snaží se ho dohnat ale marně. Jednoho dne jim zavolají z márnice že našli jejich syna. U soudu udělí Johnu Kozlowskemu 25 let jenže to se Craigovi a Elise nelíbí a tak se rozhodnou že by si zasloužil víc než vězení. - To mučení, masakr. Mě se to líbilo a ten konec jsem nečekal.. Za mě jednoznačně 5. 90%

Curve (2015)

Mladá, pohledná žena Mallory jede před svatbou do Danveru. Cestou se ji ale rozbije auto. Kolem ale naštěstí projde chlap Christian a ten jí pomůže auto opravit. Mallory aby se mu odvděčila, tak ho chce svést do motelu v nedalekém městě. Po cestě když si povídají tak si Mallory myslí že je fajn chlápek, jenže pomalu se ukazuje že Christian není milý, kamarádský gentleman. Mallory se ho chce zbavit ale on nechce a tak s ním sjede z malého srázu. Mallory si myslí že se ho zbaví jenže dopadla hůř než on, je zaseknutá v autě. Snaží se v autě přežít a nějakým způsobem dostat pryč. - Převážně celou dobu se film odehrává v autě (40 minut) a to mě fakt moc nebralo dívat se jenom na Mallory jak je v autě převrácená a snaží se něco vymýšlet. Čekal jsem od toho trošku něco jiného. Aby jsem nenapsal jen samý zápor tak se mi líbil vcelku začátek (prvních 20 minut) a posledních asi 15 minut. 50%

Jessabelle (2014)

lepší 3 nebo horší 4... mělo to své klady ale i zápory. Přiznám se že konec jsemm nečekal.

V pasti (2015)

Anna se stará o svého bratra, který trpí vážnou chorobou. Potřebuje neustálý dohled, ve dne i v noci. Když Annin bratr umře, tak mu Anna nemůže jít na pohřeb protože trpí agorafóbií. Když je místo na pohřbu doma, tak k jejímu domu přijede auto se zloději. Anna sice trpí agrofóbií, ale kdyz ukáže co ve svém domě dokáže, zloději si asi uvědomí že udělali chybu když si vybrali právě její dům. - Anna je šílená to se musii nechat. Tohle jsem nečekal, čekal jsem že to bude nějaký jalový ale ono to nebylo zase tak špatný. Atmosféra dobrá. průběh filmu sse mi taky líbil. 75%

Old 37 (2015)

Jedna sanitka a dva bratři, zajímavá kombinace. Mě se to líbilo, dá se říct že rychlý náběh. Atmosféra byla dobrá. Čekal jsem od toho méně ale jsem nadmíru spokojen. 85%