Vetřelec: Covenant (2017)

Tak ... já si nemůžu film vynachválit. I když souhlasím s drtivou většinou uživatelů, že film má více k Prometheusovi než k Vetřelci a celé jeho původní sérii. Dlouhý rozjezd byl opravdu, opravdu nudný .... tedy ta bouře a smrt Jamese Franca to dokázala vybalancovat .... no, a když se poprvé objeví ta dusivá atmosféra .... už mě to nepustilo a zbytek film jsem hltal plnými doušky. Abych pravdu řekl, docela se těším na další díl k nové prequelové trilogii. Snad to bude o něco lepší než tento snímek. 90%

Skryté zlo (2017)

Podle mého názoru se nebude jednat o tak záživný kousek, jako V zajetí démonů 2 či jiného mistrovského díla, ale k zahození to také nebude. Čekal jsem i na lépe propagované filmy, které skončily průšvihem. Takže tohle si podle toho, co jsem slyšel a viděl zaslouží ty *** hvězdičky minimálně. Ale jak se říká 100 lidí, 100 chutí. No, uvidíme jak moc se mýlím.

Krampus Unleashed (2016)

O něco lepší jako Krampus: The Devil Returns, ale i tak to má daleko do suprového koukatelného filmu. Pokud to neumíte, tak nechce vaše stupidní nápady ležet někde pod vrstvou prachu, protože tohle je zesměšňování Krampusovi maličkosti. S o něco menším znechucení dávám 15%

Krampus: The Devil Returns (2016)

Oh my god. Tohle je už příliš. Pokud nejste schopni vymyslet pořádný scénář, který nebude děravý jako pytel z drtičky tak nechte milého Krampuse spát v hlubokém hrobě. Protože nic horšího jste mu udělat nemohli. Znechucen jak někdo dokáže zprznit tuto městkou legendu je k pláči. 10 %

Kruhy (2017)

Tak až takový mazec jsem nečekal. Můj první názor na film po shlédnutí traileru byl shrnutím do jednoho slova "sračka", ale každý dělá chyby. Film původnímu dílu s Naomi nesahá ani po paty, ale je 100x lepší než Kruhy 2. Film má spád, akci, napětí i pár lekacích scén, které jsou sice odvary z jiných známých filmů, ale i tak dokázaly napětí vygradovat do vysokého očekávání. Ať jsem hledal jak jsem chtěl žádná slepá místa nebyla nalezena. Nejspíše si dali tvůrci záležet :) Akce ****/ napětí *****/ strach ***/ celkový dojem ***** 95% snad nejlepší sequel s postavou Samary jak americké tak i japonské Samary. Zcela spokojen.

Bodom (2016)

Velmi mile překvapilo :)

Ghoul (2015)

Konečně film, který dosahuje výborných kvalit a nepochází z USA či jim podobného státu. Jde vidět, že česká kinematografie dostává nový obraz a narůstá do obrovských rozměrů. Smekám klobouk pánové. Zcela spokojen, možná i překvapen dávám 100% :)

American Horror Story (2011) (seriál)

Musím uznat že AHS patří a patřit bude mezi nejlepší seriály doby. Ovšem vše má své mouchy a i AHS se tomuhle nevyhnulo obloukem. Pořadí řad podle oblíbenosti (od nejlepší po nejhorší) 1, American horror story-Coven "Tato série svojí jednoduchostí a temnotou (ne)vinných dívek opravdu bodovala. Herecké výkony **** Příběh ***** Akce *** Napětí ** Celkový dojem ***** hvězdiček (90%) 2, American horror story-Hotel "Šlo vidět že i bez božské Jessici Lange jde vymyslet skvělý příběh plný drsných a temných momentů. Herecké výkony **** Příběh **** Akce **** Napětí *** Celkový dojem ***** (85% Hotel šlape Covenu opravdu těsně na paty) 3, American horror story-Asylum "Dokud nevznikl Coven hltal jsem Asylum plnými doušky až do sytosti. Herecké výkony **** Příběh **** Akce ** Napětí ** Celkový dojem **** (80%) 4,American horror story-Murder house "Jakožto první série mně nijak moc neohromila, ale když se obrátím vzad musím uznat že stále má co nabídnout narozíl od zbylých dvou. Herecké výkony **** Příběh *** Akce ** Napětí ** Celkový dojem *** (70%) 5,American horror story-Freak show "Tato série na mně působila opravdu uměle a nereálně. Prostě málo okořeněno. Herecké výkony *** Příběh *** Akce ** Napětí *** Celkový dojem *** (65%) 6,American horror story-Roanoke (My Roanoke Nightmare) "Tato série nemá kromě dvou až tří prvních dílů nic nabídnou. Prázdno a ticho. Herecké výkony *** Příběh ** Akce * Napětí ** Celkový dojem ** (50%)