Marty1905

Martin Šťastný

okres Praha
Student

• 2.4.2018  23:11

Osobní pocit z tohoto filmu mám zvláštní. Když se člověk zamyslí, že by byl v té době vedoucím a musel se rozhodnout zda se vzdát skautingu nebo v něm tajně pokračovat i s velkým rizikem pod hlavičkou pionýra? Musím uznat, že ani já sám bych se nyní nemohl pořádně rozhodnout. Na jednu stranu věnovat se mládeži a na druhou stranu si říct rozhodl jsem správně? Situace v tehdejší době rozhodně snadná nebyla a ať se tehdejší vedoucí rozhodli jakkoliv jsem rád, že je skauting zpět a zastává dobré hodnoty ;)

• 25.12.2017  22:02
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Skvělá večerní pohádka s originálním dějem. Je fajn vidět, že při psaní příběhu bylo myšleno na jeho originalitu ve všech směrech a pohádka měla zajímavý konec. Nejlepší koncová hláška Jiřího Lábuse, když děti učí jak předražit bonbónky prodat je a koupit nové a celý proces opakovat. V tu chvíli mu ale čert s po vzdálí pohrozí a on z toho raději vycouvá. Speciální 4 stár věnuji propracovanosti jedinečného pekla.

• 25.12.2017  16:12
    Kouzla králů (TV film) (2008)

Fajn pohádka s originálním dějem. Skvělé herecké obsazení. Vše fajn doplní paní vody a zlá paní ohně.

• 25.12.2017  16:04
    Poldové (2010)

Super film u kterého se člověk opravdu zasměje ;)

• 21.12.2017  23:02

Tomuhle vánočnímu filmu není co vytknout. Navíc herecké obsazení dokonalé, Velice povedený romantický film. Vše završí fajnové vánoční songy. Není co dodat zkrátka Láska nebeská ;)

• 14.12.2017  23:21

Prvni polovina filmu byla ještě koukatelná. Druhá polovina filmu je příšerná blbost. Více než jednu star neudělím.

• 26.12.2016  22:00
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Skvělá pohádka s originálním dějem. Speciální parfém, dvě krásné princezny a krásný konec na obou stranách. Pohádka která nemá obdobnou. Rozhodně nejlepší premiérová pohádka letošních vánoc.

• 9.12.2016  23:09

K tomuto filmu mám jen tolik bavil jsem se od začátku až do konce. Naprosto luxusní hlášky. Tenhle film prostě nevymyslíš Určitě si zaslouží své postavení na špici mezi komediemi.

• 14.4.2016  23:12
    Pod zemí (2014)

Velmi záživný film a skvěle napínavý. Má originální děj s nečekanými nástrahami. V určitých místech i člověk poučí, ale nad tím se musí každý zamyslet sám. Z hlediska hororu se člověk i docela bojí. Jediné co se dá filmu vytknout je jeho závěr. Není přeci možné, aby stále klesali hloběji a nakonec vylezli z poklopu na ulici Paříže. Kde by byla gravitace? Hmm trošičku blbost, ale proč ne že? Film byl tedy super a dávám mu hodnocení 4 stár.

• 5.3.2016  23:49

Nejlepší, bomba film stejně jako jednička těším se na trojku. 100% hvězd

• 21.2.2016  11:01
    Muž z oceli (2013)

Začátek filmu byl zajímavý. Co se odehrávalo na zemi bylo také super, až do fáze kdy si pro něj přiletěl generál z Kriptonu. Nekonečný souboj a vzájemné prohazování baráky. Ke zničení generála, ale stačilo zlomit mu vaz. Takže 1/3 filmu super, zbytek nic moc proto udílím 2 stars.

• 21.2.2016  10:47
    Podfukáři (2013)

Naprosto skvělý film ve kterém má veškeré dění logické vysvětlení nikde vám, ale nesmí utéct ani minutka jinak by se mohlo stát že pak neuvidíte souvislosti. Skvěle jsem se bavil musím tedy udělit nejlepší hodnocení 4 hvězdy.

• 8.1.2016  22:30

Nejlepší dětský film s originálním námětem. Využití občasných nesmyslných věcí filmu vůbec neubírá na kráse musím dát 4 hvězdičky ;)

• 29.12.2015  00:08
    Znovu 17 (2009)

Skvělí film na poučení, vždy se rozhoduj správně a přemýšlej nad tím co zahodíš, po x letech je pozdě čas už se nevrátí. Film super proto 4 hvězdičky.

• 28.12.2015  22:22

Fílm byl námštem zajímavý je super vidět, že dvě malé sestry dokážou dát dohromady dva dospělé lidi. Nadruhou stranu viděl jsem již o dost lepší filmy od těchto dvojčat, ale zase je fakt že tento film byl jeden z jejich prvních.

• 28.12.2015  17:44

Jedna ze strých pohádek která neomrzí zaslouží si čtyři stárs.

• 28.12.2015  17:42

Zajímavý námět to co jsem ve filmu viděl nebylo nic špatného místama se dalo i bavit řekl bych že tři stárs jsou optimální.

• 27.12.2015  23:26
    Madagaskar 3 (2012)

Nejlepší ze všech třech dílů. Občas až mocpřehnaný ale bavilo mě to. Lepší konec být nemohl jsem rád žezůstali v cirkuse a nešli do zoo.

• 26.12.2015  23:25
    Výzva (TV film) (2003)

Film natočený jako televizní soutěž dobrý nápad, hezky natočeno. Klasická romantická zápletka nechybí. Nejlepší na filmu je jeho super konec a ukázání snímků z ostatních filmů s děvčaty. Líbilo se mi vybavení všech filmů ve kterých hrály a zjištění že jsem ještě neviděl všechny jejich filmy.

• 26.12.2015  23:20
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Originální děj pohádky. Jinak pohádka nebyla nic závratného, úplně sem se nenudil, ale více jak dvě hvězdičky dát nemuhu.

• 20.12.2015  23:10

Tento film je hezky vymyšlen jen je škoda že si někdo vzpomněl a nechal jej udělat až později bylo by mnohem lepší kdyby byl točen postaru jako první série, zde to totiž trošičku skřípe.

• 20.12.2015  23:00

Krátké zhodnocení bude asi toto: Viděl jsem již od těchto sester více filmů takže mám co porovnávat. Tento film byl od nich nejméně záživný a také nejméně smyslupný. Jediné klady které jsme na něm viděl bylo to, že si našli novou kamarádku do party a že tato výprava celou jejich partu stmelila. Děj byl místama zmatečný a nikdo nemůže mít tak extrémní smůlu jako byla prezentována v toto filmu takže zde to opravdu přehnali. Dávám proto jen dvě stárs a myslím že na více ten film neměl.

• 19.12.2015  13:48

Tento film musím uznat nebyl nic extra, ale sem tam trochu šel, uznávám jsou i lepší. Místi jsem se i dobře bavil takže si ode mne 3 stárs zaslouží .

• 19.12.2015  13:44

Hezké zakončení série Hunger Games jen jsem popravdě nečekal že Prim skončí tak jak skončila, ale to se v takovýchto filmech hold stává. Paní prezidetka dostala přesně to co si zasloužila. Jako po ukončení Snowovi vlády a ona má napady vytahovat znova hladové hry :DD Rád bych ještě zmínil krásný konec i když mit rochu přišel jak z Harryho Pottera a měli rodinu a žili šťastně až do smrti .

• 8.11.2015  11:13

Tento film mluví o problémech v dospívání. Jak je pro někoho těžké sbalit holku. Na druhou stranu, v některých částech je pouze k zasmání a pobavení. Takže hodnoccení dvou hvězd postačí.

• 7.11.2015  22:18

Tak tento film byl super, fakt sem se bavil, jediné co musím vytknout je, že takovou smůlu jako měl ten kluk, nejprve teta pak babička zničený Ferrari zmrzlina a mnoho dalšího, to je trošku moc přehnaný na jednoho člověka. A Mája je prostě super ;)

• 7.11.2015  17:22

Tento film je malím, ale trochu přehnanějším typem dnešních holek. Ze začátku byla hlavní hrdinka tak nesnesitelná, ale postupem filmu se stávala rozumnější. Na filmu je super to, že si její otec uvědomil, že mu na dceři opravdu záleží a dal jí to najevo.