• Fantasy

Holky na hlídání (2007)

Co z tohoto filmu vyleze bylo patrné hned. Co se mi totálně nelíbilo bylo chování hlavní hrdinky. V jednu chvíli utáplá a pak drsná jako prase. Tento výběr se tedy moc nepovedl. Závěr filmu mě vlastně úplně nepřekvapil. To že se v takovéto mase lidí toto neutají je jasné. Každopádně odhalení otce hlavní hrdinky bylo trochu překvapení. Za mě 40%

Palm Springs (2020)

Osobně jsem viděl již několik filmů ve kterých se člověk dostal do časové smyčky. Čekal jsem, ale nějaké hlubší rozuzlení. Nebo jasný cíl, co musí člověk udělat, aby se z ní dostal. Každopádně výsledek vlézt do jeskyně a ve správný moment se odpálit C4kou je teda fakt mazec :D Každopádně celkově se mi film líbil. Bylo zde spousta povedených vtipů i trochu romantiky. 80% si zaslouží.

1. MISE - Vyhoďme ho z kola ven (2021) (epizoda)

Jak se dneska ukázalo, tak ta Růžičková je nezničitelná. Doktorka je perfektní, ale z lidského hlediska bych takovou ženskou na misi nechtěl ani za nic.

Láska v horách (2005)

V tomto filmu mě nejvíce potěšila EM. Ta přesně věděla komu svůj majetek odkázat. Naštěstí se nenechala napálit. Škoda že né vždy to takto v realitě dopadne.

Zelená jako smaragd (2016)

Závěr série nám přinese ještě pár novinek. Rubín se naučí bojové umění. Zjistí, že má speciální dar. Možnost cestování časem i bez chronografu. Přes to, že to vypadá, že hrabě a jeho spolek vyhrají. Fanouška trochu zklame závěr kde hrabě i přes veškerou snahu vyhraje. Jenže naštěstí náš rubín ještě neřekl poslední slovo. Za mne celkově povedená trilogie Celá série filmů musela být velice náročná na rekvizity a dobové kostýmy. Vše se ale náramně povedlo. Za mě 90% jasných.

Modrá jako safír (2014)

Osobně musím říct, že dvojka mě nadchla ještě více než první díl. Většinou se toto nestává. Film bezvadně navazuje na první díl a celkově děj začíná dávat větší smysl.  Do hry se také dostává druhý chronograf, který bohužel nemůže použít Diamant. V tu chvíli by spojil všech 12 kousků krve. Otázka zní jediná: Nebylo by pro hrdiny jednodušší to takto hraběti vyfouknout?. No to by to bylo, ale moc jednoduché. Díl také okoření vztah rubína a diamanta. Také se dozvídáme pravdu o rodičích rubína. Za mne 90%

Černá skříňka (2005)

Přesně tyto typy filmů nemusím. Člověk musí dávat extrémní pozor, aby se neztratil v ději. Když se vám už podruhé pacient probudí z kómatu a vy zjistíte, že se celé předchozí odehrálo pouze v jeho hlavě. Když pak nastala část filmu, kde bylo očividné, že nyní už je to doopravdy. Zničení celého dojmu z filmu byl naprosto nepovedený závěr, kde se člověk bohužel nedozví, kdo tedy oba chlapce před 30. lety autem porazil. Ze směsice obličejů letící rychlostí světla se moc vyčíst nedá.  Buďto tam závěr prostě nebyl nebo jsem ho prostě nepochopil. Za mě tedy celkem pěkné zklamání :/ 10%

Rudá jako rubín (2013)

Při prvním shlédnutí tohoto film jsem se dějově moc nechytal. Nyní jsem měl možnost film vidět podruhé a už jsem se v ději tolik neztrácel. Celkový nápad s cestováním časem se mi líbí. Trochu chybí vysvětlení některých věcí co se týkají lóže. Ta se ke Gwendolin nechová vůbec příznivě na to, že jí hodně potřebují. Velice dobře se povedlo zakončení tohoto filmu. Člověk už se fakt těší na to, jaké bude pokračování, protože děj nebyl dokončen.

Slunečná - Bitva o Slunečnou (2021) (epizoda)

Za dnešní velice povedený tanec Káji a Štěpána na písničku z Hříšného tance si dnešní díl zaslouží o hvězdu navíc a to tedy celkem 4*. Pak musím ještě vypíchnout velice povedené číslo Romana v pokoji na Slunečné. Blázna zahrál také parádně.  Ten člověk zahraje prostě cokoliv. Fakt klobouk dolů. Je čím dál tím lepší a lepší, alespoň z mého pohledu.

Friendzone (2021)

Za mě film povedený. Pouze část, kdy ho porazí sanitka, mi přišla na hlavu. Celkový dojem na 3 hvězdy.