Rychlí a zběsilí (2009)

Rozhodně lepší než třetí díl v hlavní roli tatínkovo mazánka, jenž neměl vůbec žádnej charakter. Paul s Vinem jsou starší, ale pořád cool. Nechybí ani nablejskaný káry, plno krásných holek, a zběsilý honičky lomeno závody.

Sněhurka a lovec (2012)

Takovéto fantasy historický filmy mám rád. Až na tu magii... čím víc ve filmu převládá magie a kouzla, tím víc to pro mně ztrácí hodnotu. Kristen Stewart zde hraje mnohem sebevědoměji, a je to znatelně vidět, narozdíl od Belly ze stmívání. Lovec sice nedostal ve snímku moc prostoru, ani nestačil vyjádřit své city, a vztah ke Sněhurce, ale to mi až tak nevadilo, a vůbec jsem se nenudil. Přece jenom to brnění ji sluší, tak by byla škoda, kdybychom ji v tom viděli naposled ne? :)

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Takový jakoby bez nápadu. Něco tomu chybělo, ale nedokážu vyjádřit co. Hlavní herec mě neoslovil, byl ke všemu skeptický, vůbec žádný charakter, nemá na nic vlastní názor, ani svou káru nebo pěknou babu. A ještě mu rodiče zakazujou závodit.

Hra o trůny (2011) (seriál) odpad!

Asi takhle... viděl jsem pouze první epizodu, jež mě absolutně žádným způsobem nepřitáhla, ničím nezaujala. Zásadně chtěli, aby jsme si z první epizody odnesli jen závěr, jenž je takový, že malý kluk šplhá na věž, a když vyleze až nahoru, tak skrze okno pozoruje nějaký pár vykonávající pohlavní styk. Kluk se lekne, spadne z věže a zabije se. Wow, to má grády jak něco... úplně mě to pohltilo na tolik, že si musím pustit další díly. -_-

Bezva finta (1985)

Naprosto genílní finta! Všecko skvěle vymyšlený, nemám co vytknout.

Muž na Měsíci (1999)

Šíleně nudný a utahaný. Carrey je jeden z mých nejvíc oblíbených herců, ale tady dávám vyjímečně jednu hvězdu jen za scénu s Elvisem. Samozřejmě je tam chyba (na pódiu), která se nedá přehlídnout a to ta, že poté co se hřebenem učeše, tak si bere přes rameno kytaru. Jakmile se otočí, a začne zpívat, tak kytara leží vedle opřená, a ani jednou na ni nesáhne. Ale stane se... prostě tenhle film je o nějakém Andy Kaufmanovi, o kterém jsem nikdy vživotě neslyšel, a proto tenhle film nechápu.

Všichni milují Mandy Lane (2006)

Chtěl jsem znát vrahův motiv. Když nepůsobí jako psychopat, tak bych rád znal motiv a důvod zabíjení, jenže to mi tenhle film rozhodně neukázal, neřekl, ani NENAZNAČIL. Chápu to asi takhle: Ten největší měkejš z celý bandy, jenž byl pozván u bazénu na jakýsi ranč, byl zklamaný, že nebyl pozván taky. Proto se v pozdních hodinách rozhodne jednoho po druhým sadisticky pozabíjet, aby měl Mandy jen pro sebe. Vrah je údajně posedlý smrtí, a tak chce s Mandy umřít společně, aby byli šťastný. Mandy se to nelíbí, a proto ho ubije klackem. Hotovo ŠMITEC! Právě jsem vám vyžvanil celou pointu a zápletku tohohle ''děje''.

Hon na čarodějnice (2011)

Nevím... vizuálně to vypadá pěkně... děj putuje napříč temnou atmosférou, jenže celé to má takovou jednoduchou zápletku. V podstatě jde o jednu věc. Překazit “něco”, aby lidstvo bylo v pohodě, a nic je na životě neohrožovalo. Proto 2*

Noční směna (2014)

Mám rád horory, které se z 90% odehrávájí v nějaké budově. Jenže po hodině, co jsem zjistil, že se to celé točí okolo duchařskýho tajemství, tak mě to celý zkazilo dojem. Jakoby tvůrci vyloženě chtěli, aby byl divák ztracený v otázkách, a nemohl přijít na kloub, co je skutečnost, a co není...takhle divák nemá moc prostoru se bát. Sympatická policistka, napětí, předměty měnící svou pozici, poté co přeživší přestane dávat pozor, nebo se na ně podívá znova... no paráda. Akorát ta duchařská tématika mi to celý zruinovala. A o konci, ani nemluvě. Ten stál za velký otazník nad hlavou.

Predátor: Evoluce (2018)

Šel jsem do toho s tím, že legendární jedničku už nejspíš nepřekoná nic. Jakmile se Predator odehrává ve městě a ne v džungli, tak proti lidem nemá takovou převahu. Nemám rád, když do hlavní role zapojí dítě... je vždy bezmocné, ničemu nerozumí a svou nezodpovědností způsobí nějaký malér, který přivede do problému i ostatní. Hudba z prvního dílu - parádní nostalgie. Co jsem tak nějak nepochopil byl ten zvláštně vypadající pes a nemístné “vtipy” uprchlíků. Dále jsem očekával, že nový Predator s sebou přinese i nový, moderní a neokoukaný prostředky a zbraně, ale to tu nebylo vůbec vidět - tuto absenci házím za hlavu a těším se na další díl.