Ještěřák

Ještěřák

okres Frýdek-Místek
obyčejný chlápek s velkým pérem

homepage

1 4 5 6 7 8 9 10 15 22 29
    • 13.10.2009  21:29

"Schovejte to. Okrádáme banku, ne vás." --- Přechytralých plků už tady zevluje dost, takže se omezím na tvrzení, že jsem se po velkou většinu stopáže dobře bavil. Jsem vůl, když mi to v roce 2009 stačí? Nemálo takzvaných moderních filmů má s tímhle požadavkem značné problémy... Celá ta přestřelka kolem Lil' Bohemia je pěkně kulervoucná a stejně vzrušující by byl i příběh, kdyby ho Mann jedním mocným režisérským šmahem nepřiškrtil, tedy přesně naopak, než se zachoval v HEAT. Třebas mu to nedovolily reálie - nevím, nestarám se (70%). --- Film bez větší historické hodnoty, ale vysoce koukatelný. --- Blbý dodatek pod čarou: už potřetí (předtím PRESTIGE, DARK KNIGHT) mě urazilo, že Baleho postava ve filmu nenatáhla brka.

• 16.6.2010  02:39

De Nirečka můžu, i kdyby ve filmu třeba celých 99 minut otvíral zubama flašky od vychlazených desítek. Ne, že by můví / skrýnplej nebyl v tomto případě dostatečně dobrý i bez jeho prezence (3,5* - stojí za vidění, ač je to fakt dost fňukální). ___ Film ze života - aneb když budete zlobit a podprůměrně vychovávat, tak jednou možná i z toho vašeho.

• 23.9.2009  14:40

Nesympatická a víceméně taky nudná road movie, poslepovaná dohromady jako rozbitá váza, s toporným Krasinskim, plná plochých, přehrávajících Američanů, a pokud náhodou obsahovala nějaké hlubší poselství nebo tak, pak bylo bezpečně utopeno v hromádce rádoby edukativních keců. Já osobně Mendese neřadím zrovna mezi machry přes emoce, ale tenhle kastrát bez koulí jde ještě níž a má tak pocitově na míle daleko do INTO THE WILD nebo ONE WEEK. Značné zklamání, hlavně po příjemném retru REVOLUTIONARY ROAD. Bohužel nevidím na AWAY WE GO nic vyloženě kladného, přijde mi naopak čím dál zoufalejší a nudnější. Navíc, ani ta Arizona už není, co bejvala za časů, kdy Thelma a Louisa vesele zlořádily po Ameru. :-)

• 6.12.2009  14:41

Byl jsem zvědavej na atrapy The Who, Jefferson Airplane a hlavně Janis Joplin, nejlépe v těch šeredných óbrbrejlích. NULA ZÁBĚRŮ NA PÓDIUM RYCHLE VYŘEŠILO TOHLE DILEMA. Teda ne, že by se tam o nich nežvanilo. Kurva drát, na každým rohu žvaníme o skrytý komerčnosti Woodstocku a přitom takhle okatě šetříme na samotným filmu?! Místo toho jsme nafasovali jakési všední problémy standardně mizerné americké rodiny. Zbytek filmu - to když je zaměřeno na hipíky - je ale OK - alespoň když se na to kouká srdcem. Točit to Stone a ne Lee, tak jsme zase na five stars.

• 5.12.2009  20:37

Letem světem v bodech: [1] Tak tadyhle se nám pořádný scénář evidentně neurodil. To se pak aspoň hezky pozná, jak na tom který režisér je. Tony Scott je režisér průměrný a tak obstál podle očekávání průměrně. [2] Jestli to bylo myšleno jako komedie, tak je to celkem dobrý. Jestli to však bylo myšleno vážně, tak... tak Denzela s Johnem (mimochodem jediné HRAJÍCÍ herce v TAKING OF PELHAM 1 2 3) uvidíme do dvou let na Nově v sobotu ve 20:00. [3] Zpomalené scény se do filmu vůbec nehodí. Tedy možná hodí, ale ne v tomhle diletantském provedení. Vždyť to vypadá jako sekající se 3d hry na starých grafárnách. Fujky fujky. [4] Film celkem nepřekvapivě tak nějak patří do těch sedmdesátek (a to se tenkrát ty leetovní béčka netáhly smradózních 121 minut). Jenom NY se trocha změnil. [5] Abych jenom neprskal, konec filmu je poměrně svižný a do značné míry nepředvídatelný (taky že to končí řádnou hovadinou - a předvídáním filmových hovadin se neživím, že). Přesto ale film nehodlám zamést do smetí, páč mě překvapivě docela bavil. A na tom to přeci stojí a padá.

• 7.9.2009  22:17
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Okatá n' ceckatá brunetka Aneta ! ! ! *IN LOVE*

• 4.4.2009  22:19
    96 hodin (2008)

Výborná Bourneovka (občas možná spíš Terminátorovka, vzhledem k tomu, že rozzlobený taťka byl zde doslova nepoškrábatelný). Od první minuty mě to vyloženě bralo, jen škoda, že to odsejpalo až příliš rychle. Je to sice pořád kýč, trochu (dost) černobílé a celkově né moc věrohodné, ale brutální, řekl bych až nakažlivé tempo TAKEN všechno přebíjí. Plus jsem rád, že Liam Neeson konečně vyrostl v pořádnýho chlapa a od dob např. Excaliburu pravděpodobně i navštěvoval hodiny herectví. :-) P.S. teď koukám, že pětadvacítka Maggie Grace hrála čerstvě 17 letou pannu k vyfackání - tuze zajímavé.

• 17.9.2008  04:14

Obdivuju mytologii THE X-FILES i s celou plejádou herců, kteří ji během těch šesti skvělých (a dalších třech solidních) let symbolizovali, a ani sebeblbější nápad Chrise Cartera na tom nic nezmění. Tato closure se ale zřejmě od samého začátku nemohla povést. Chvílemi nesměle ťuká na přivřené (mytologické) dveře, chvílema se snaží rozdrásávat starý rány v dávno nefungujícím vztahu Mulder & Scully, což Akty nepostižený filmový čumil nepochopí a 50% zainteresovaných tak akorát nasere, a ani jedno filmu neprospívá. No a vezmeme-li (přísně) v potaz, že se vláda Muldera posledních X sezón nepřetržitě pokoušela zabít, vypadá děj opět jako nesmysl. _____ David Duchovny, již spíše šoustal Hank Moody než ufař Fox W. Mulder, nemá motiv (rýpání do sestry Samanthy je vyloženě trapně zinscenováno), trápí se a přehrávaj ho i ty tužky zapíchané do lustru. Gillian Anderson, ač zřejmě nepatrně horší herečka než její kolega, je lepší, jenže ani její doktorská dilemata na pozadí mě nebrala. Amanda Peet je nejvýš podprůměrná. Xzibit je - jaké překvapení! - blbě napsaný i zahraný. Billy Connolly jako sympatický (heh) pedofilní kněz ujde, s průměrným scénářem se pere jako chlap a tento souboj jako jednooký mezi slepýma vyhrává. _____ Nemíním tady křičet že je Carter zřejmě po lobotomii, jak je scénka s Bushem vykonstruovaná a trapná, takže vlastně pohřbívá celý film, atp. atp., nijak výrazně se mě tenhle fuckup nedotknul. A to je možná celkový problém filmu - polovina good old smellu je v čudu a celé to funguje asi jako chlap bez koulí. Dobrý drink je přece blbost ředit, že? Nebo jinak - dříve, když šel člověk kolem bedny a dávali tam třeba 04x01 (což je Talitha Cumi nebo Herrenvolk, mimochodem :-)), každý "Iksař" vycítil tuhle svou sladkost podle prvních pár obrázků. To bylo tenkrát. I WANT TO BELIEVE je holt přinejlepším někde mezi a vzhledem k mimořádným zážitkům, kterých jsem se dočkal v epických epizodách typu Darkness Falls, Anasazi, Nisei, Herrenvolk, Memento Mori, Two Fathers & One Son (o kolik lacinější tyto krásné epizodky asi byly) musím ohodnotit tento propad za **. Pokud nášup, tak jedině mytologický - osobně bych klíďo píďo zkousnul i prequel a nezaujatí by se tentokrát, vzhledem k obvyklé akčnosti a nesmírné dynamice těchto epizod - nechápajíce souvislosti alespoň bavili nad prima thrillerem. _____ P.S. kde vyhrabali komparzistku Veroniku Hadravou zůstává největší záhadou od doby, kdy Kuřák vyhrabal Alexe "Játěmulderezabiju" Kryceka.

• 5.1.2009  20:28
    Appaloosa (2008)

Chtěl jsem v létě mermomocí vsadit jednu svou kouli s tím, že "v Appaloose cejtím jasnej hit", ale dobře, že nedržím slovo jako pistolníci z divokýho západu - objektivně vzato bych o ni pravděpodobně přišel. I tak jsem překvapivě spíše spokojen, věrohodný a poutavý příběh sice v APPALOOSA určitě chybí (proč jsem jen sakra doufal v něco více), ale to ostatní - kamera, herci, westernový smell - je na místě. I Renée Zellweger mi přišla v pořádku, pakliže bylo jejím úkolem zahrát vyjukanou pitomočkou couru, o kterou bych já osobně neopřel ani kolo, kdyby už tenkrát nějaké měli. A Jeremy Irons je po čertech solidní záporák. Lepší 3* s tím, že Sergio Leone se v hrobě vysloveně obracet nebude, avšak kozáčka si samou radosti též nezatančí.

• 6.8.2009  00:46

...sweet child in time, you'll see the line... Mám rád filmy, které mi hned v prvních vteřinách dění na vlastním hřišti laskavě vysvětlí, že mám zapomenout na hodinky a popcorn, protože dívat se na ně bude audiovizuální a/nebo emotivní nářez. Koukat se na BAADER MEINHOF KOMPLEX nářez JE, a svých makabrózních 150 min (ano, jsem čím dál vrtošivější divák) si zaslouží. Co zaslouží, on je vycucá do poslední vteřinky. Když jsem pak po 20ti minutách uslyšel DEEP PURPLE a po dalších 20ti THE WHO, bylo vymalováno jako s malým děckem, co šlo na pouť hlavně kvůli (cukrové) vatě. Bohužel, pan Shadwell má pravdu, my máme aktuálně hovno za co bojovat. A tak koukáme a koukáme a rochníme se v podělané nostalgii. (80%)

• 5.3.2010  14:35
    Bílé maso (2008)

UŽ JSTE NĚKDY VIDĚLI UFIKNUTOU HLAVU ŠLÁPOTY PLOVAJÍCÍ V AKVÁRIU? HLEDEJTE TADY. _____ Teď přesně o 93% vážněji. Filmu se právě chystám mrsknout 4 hvězdičky hlavně z toho důvodu, že má po čertech praštěnou, ale nějakým zvrhlým zázrakem stále koukatelnou strukturu: první třetina je jasný hororový thriller. Fajná exotická atmosféra soulské noci, rychle napočnutá zápletka a chytlavý, věčně bafající hrdina buldočího typu prožívající samé zajímavé NEPŘEDIMENZOVANÉ situace - člověk hned neví, kam dřív koukat. Ovšem ve druhé třetině se film sebevědomě zvrhne v totálně komediální prostořeké béčko (Tak kupř. na místě činu: Kreténe! To je vysílačka, vysílačkou nic nevykopeš, ty idiote!). Naštěstí se v poslední třetině vrací na návštěvu opět thriller, tentokrát lízlý spíše slasherem. _____ 70% s tím, že Orient je pro mě něco jako velký nepoznaný svět sám pro sebe. Myslím, že na tak srandovně poskládanou žánrovou kaši a břečku s psychologicky málo věrohodně prokresleným Ťapikem v hlavní roli je to vynikající výsledek - z toho asi automaticky plyne pochvala za kameru/režii.

• 21.12.2008  23:16
    Cass (2008)

No, asi tady CASSovi malinko strhnu kolektivní hodnocení, ale nemůžu jinak. Prostředí so-called přátel kopané mám rád, výjimečně sprosté a absolutně bezskrupulózní THE FOOTBALL FACTORY jsem si užil, trochu zlimonádovatělé HOOLIGANS s Ejilahem Woodem v hlavní roli mám ještě raději a PROČ je moje srdeční záležitost ("Já pracuji jako sazeč pečiva..."). CASS mi ale zřejmě vychází z celé čtyřky jako dílo nejslabší, asi proto, že přehnaně dokumentarizuje psí život jednoho týpka, který se nechce jmenovat jako ženská a má tu smůlu, že je černej a nejde to smejt. No budiž. Jak ctihodný Cass postupně přichází k rozumu a ve sladkých sedmadvaceti například oznámí vyklepaným rodičům, že se tahá s dívkou, uvědomí si - jaké překvapení - že utéct před svým starým já zase tak dobře nejde a silných momentů v jinak vlekoucím se filmu přibývá. Ale možná jsem jen příliš mladej a nedokážu tento twist z černohubé mlátičky v solidního manžela a otce plně docenit. Nevím... --- V celém filmu mimochodem uvidíte jen zopár bitek - sice když už, tak to doslová lítá - a fotbalové hřiště uzříte leda tak v záběrech jako vystřižených z Bruselu '85. Neříkám, že jsem čekal film o fotbale, ale jedna malá blbá zmínka o George Hurstovi (to je ten týpek, co na ms v '66 ve finále ve Wembley trefil břevno a "byl z toho gól", který znamenal první a taky poslední a jen tak mimochodem neregulérní vítězství Angličanů na Mistrovství světa) v takovým snímku asi taky nestačí. Anyway, tohle na Baníku nezažijete. --- 50%.

• 15.9.2009  22:19

Krásný Papilio ze z toho nakonec při vší úctě nevyklubal, "jen" zvláštní a poměrně melancholický film, typicky skandinávský, řekl bych... I když je teda víc na vině kamera a pro nás exotické polárnokruhové prostředí; být řekněme nějaký Jarkko z Kuopia nebo Esa z Vaasa, možná, že by mě HOME OF DARK BUTTERFILES zase až tak nebral, protože v konkrétních fuck-up okamžicích, kdy film chtěl (a měl) být silný, působí pohříchu dost průměrně. _____ Protože tedy emočně trochu strádá, nálepky vylouhovaného ONDSKANU, který se zrodil prstem po mapě trochu víc doprava, se asi nikdy nezbaví. Jistě, ONDSKAN nebyl dokonalý a zlo v něm napáchané bylo až nerealisticky krystalické, což IMHO (o té ne/dokonalosti) koneckonců platí i o HOME OF DARK BUTTERFILES. Nejsem sice Fin, takže si nedovolím zfleku zhodnotit mentalitu a pohnutky těchto lidí, ale např. chovat se po celou stopáž inteligentně jako ředitel Olavi Harjula, a pak se takovým hloupým způsobem majdnout v chovu bourců morušových, a ještě to přiznat jen tak by the way... no nevím, nevím. :))

• 31.3.2009  16:50

Velmi dobrá dobová chuťovka. Psát k filmům z loňské hollywoodské líhně, že oplývají nadupanými hereckými výkony už mě přestává bavit a ani FROST/NIXON v tomhle není výjimkou. Rád bych podotknul, že jsem si (nejen) během interview vychutnával každičký dialog, což tady koukám ne všichni dost dobře pochopili (Nixon samozřejmě plácal páté přes deváté záměrně, aby se vyhnul jednomu slovu a sice "Watergate", oulala). Já sám oplývám pár kamarády-cvoky, kteří budou na tomto filmu nepochybně ulítávat, srovnávat každý prd se skutečností, atp. FROST/NIXON je stuff pro decentní intelektuály informačně vykleštěný do dostatečně koukatelné podoby, ale na to, aby si odnesl nějakou tu sošku, je zřejmě až příliš mrňavý/upozaděný a taky v něm nikdo nechcípne nějakou epickou smrtí, že...

• 25.3.2009  19:32
    Gran Torino (2008)

Nebyl jsem v jednom kuse napjatý jako struna, ale stejně si myslím, že jsem právě viděl velmi zásadní snímek, který ani v Eastwoodově absolutně nadupané filmografii nezapadne. Eastwood mi jen potvrdil, že jej správně řadím mezi naprostou hollywoodskou špičku na obou stěžejních postech a navíc předvedl, že má zároveň talent dopřávat svým filmům prvotřídní hudbu a že ta krásně vlezlá melodie z CHANGELING nebyla náhoda. Upřednostnění slaďouše SLUMDOGA na Oscarech před touhle skvělou hromadou citronády raději nebudu komentovat, páč hej, v roce 2009 Ještěřák komentuje slušně!

• 6.6.2009  22:22

Příjemné dějepisné opáčko z dílen BBC, tedy těch nejpovolanějších, kteří nemusejí šetřit na blbostech. Obsazení Boba Guntona (proradný ředitel shawshankské věznice) do úlohy pana Roosevelta shledávám velice miloučkým. 80% (viděno již vše).

• 24.1.2009  23:59
    Jezero smrti (2008)

EDEN LAKE, to je asi nejkrvavější film, který jsem měl z loňské filmové várky tu čest na vlastní ještěří oči vidět. Paleta událostí a situací, při kterých je možno při troše změkčilosti potupně vrhnout do kýble, je zde doslova znamenitě pestrá. Na druhou stranu s tím nemám nejmenší problém, protože jsem dostal vše, čeho jsem si od takového filmu žádal - špatnou předvídatelnost, gradující postavy v čele s naprosto realisticky natvrdlými puberťáky - na slabejch 90 minut jsem zaznamenal fakt solidní rozpracování postav - a vychcanou kameru. Nó, EDEN LAKE sice v lesích "blair witchovsky" neděsí, na to je příliš světlý a příliš akční, avšak tahá diváka úspěšně za fusekli až do konce. Najs.

• 10.11.2008  20:38

Na to, že se na CSFD jedná o "snímek s modrou stužkou" (70% - for how long?), jsem mimořádně spokojen. Ovšem žádná vděčná krmě pro optimistické naivky-romantiky! Starou dobrou buranskou Anglii mám jako téma moc rád a THE OTHER BOLEYN GIRL nemá až TAK daleko do kvalit krále celé této líhně, kterým je u mě epické veledílo BRAVEHEART. Herecký ansámbl je zprvu trochu atypický a v kontextu nedávných slavných rolí (E. Bana - MUNICH, S. Johansson - LOST IN TRANSLATION apod.) možná i drobet směšný, ale to přebolí a nakonec zůstane jen lítost, vztek a především jejich mistrovství. Údajnou odfláknutost postav jsem nezaznamenal. EDIT po koukání na seriál TUDORS - sníženo na 3*, kdy TUDORS jsou po všech stránkách lepší, WTZ ;-)

• 13.2.2009  01:36

Standardně odvedená práce, kdy Scott překvapivě odvedl lepší a svižnější práci nežli v případě takového nijakého AMERICAN GANGSTER. Začíná být zásadní otázkou, jestli DiCaprio pomalu ale jistě nezapadá do hnusné škatule těchhletěch nekompromisních ale zároveň dobráckých týpků, co ze všeho nejdříve všechno vystřílí, pak se dost zamilujou a nakonec buďto zavřou, anebo se ASAP zdekujou. Těším se na tebe v REVOLUTIONARY ROAD, Leo.

• 15.5.2009  12:42
    MR 73 (2008)

Teploučký, životem tepající noireček, který, nutno podotknout, život z 90% bere a pouze z 10% dává. Zejména konec je skvostný, brutální noirová atmosféra se pak postará o to, aby se některé mírné vykonstruovanosti hodně komplikovaného příběhu moc nedraly na povrch. Přirozeně teď hodnotím hlavně pocitově, ale - chutnalo mi! Kromto, Olivia Bonamy je ta nejženštější Francouzska, kterou jsem na plátně viděl od dob, kdy dětinská Audrey Tautou lítala po Montmartru.

• 16.3.2009  18:19

No, vychází mi to na takovejch 60%. Ve filmu se doslova bije cool režie, kamera a střih s ještě o drobátko naivnějším příběhem, než je u těchhletěch oscarových vtěrek obvyklé, napínavé okamžiky z milonářského studia a kolísající kvalita báchorek z onoho svinčíku, co si říká indický suburb, kdy si nedokážu představit, že na letošních nadupaných Oscarech tak nějak nebylo nic lepšího. Dvakrát mě to mrzí proto, že bezesporu výpravnější, uvěřitelnější a drsnější CITADE DE DEUS na předávání sošek před lety víceméně utřelo prdel. SLUMDOG MILLIONAIRE bych přirovnal k dobře nalíčené (nebo spíš přelíčené) ženské, co má srdce i jakýs takýs mozek, ale mrňata bych s ní mít v žádném případě nechtěl. Jo a ona lásenkoidní vsuvka mi tam tradičně smrděla.

• 28.2.2009  20:27
    Milk (2008)

Roztahaná dokumentaristicko-politicko-homosexuální agitka, v níž přišly dobré herecké výkony Seana Penna a pár dalších zúčastněných celkem vniveč, stejně jako propracovaný dobový feeling. Ale čert ví, možná jsem značně "biased", páč gaye opravdu nemám rád a představa vrkání s chlapem pod potemnělou lampou v mým pokoji je pro mě příjemná asi jako návštěva zubaře v 19. století. Zklamání.

• 16.6.2010  00:06

Euroetudy partičky vysíračů o složení jedna čubka + dva nebo tři zmrdíci, všichni velmi civilní, avšak neškodní opravdu jenom zdánlivě, vysoce parazitující na belgických službách. Francouzsky a s podle mě až moc otevřeným koncem. Nečitelné, nenudící. A rezonuje to.

• 27.11.2009  22:29

Naprosto postradatelné (ne)umění. Přišlo mi, že kromě Belmonda (ať zdravíčko slouží!) neumí na place nikdo z dotyčných hrát. Mimoto, dýl než hodinu pro jakýsi děj a napětí opravdu drepsit na místě nehodlám. Stává se (mi) to málokdy, ale tentokrát z Francie do českých trafik přilítlo pěkné hovno.

• 2.5.2009  16:00
    Nestyda (2008)

Překvapivě koukatelné i při totální absenci pointy či nějaké pořádné linie, při Macháčkových šukacích eskapádách jsem se celkem nasmál, i když ochránci zvířat z tohoto nestydatého filmu asi dvakrát odvaření nebudou, viz fotbálek se želvou... Druhá polovina ale není tak kvalitní jako ta první, kdy Macháčkovi jakoby trochu došel dech a už NESTYDU nestačí dál táhnout (50%).

• 28.4.2009  19:18

Těžkotonážní a nelehko rozdejchatelný film, všechna čest, akorát doufám, že tyhle překážky, kterým museli v "blbé náladě" přežívající Wheelereovi řešit, nebudou pro mě nikdy relevantní. Zejména Kate Winslet, ač ne dvakrát přitažlivá, hraje opravdu na úrovni, jen jsem toho názoru, že něco jako "já tě budu živit a ty si mezitím hledej svou cestu" by žena v dané době na daném místě z pusinky nikdy nevypustila, to naprosto neodpovídá době, pane Mendes. Jeden z těch vydařenějších očekávaných filmů roku 2008.

• 27.7.2010  23:56
    Náš vůdce (2008)

Film-provokatér, který mi rozhodil sandál vo velkom štyle, a proto jsem ho odměnil tak jak jsem ho odměnil. Divák si možná uvědomí, že některé podstatné prvky autorkracie (všimněte si, že to zní mnohem líp než diktatura) můžeme vidět kdykoli vystrčíme paty z baráku, a že se ještě za pět minut dvanáct jeví jako moc fajn věc. Vždyť ještě když ten árijec z Napoly rozflákal nos své prostořeké klapustýně, považoval jsem to za jedno z nejmírnějších řešení. Holt je mi 24, nudim se, necítím žádný zeitgeist a jsem tedy manipulovatelný. A je mi to nejspíš všechno u rekta.

• 10.4.2009  23:48
    Odpor (2008)

Slabé, fňukavé a tak trochu vykastrované zpracování potenciálně silného a přitom neotřelého prostředí, často studené jako psí čumák, ba až jako zima v běloruských lesích. Některé momenty jsou nechtěně neuvěřitelně vtipné, jako třeba lesní svatba, kdy nějaký Robin Hood junior předstoupí před mladé a chtivé ruské diouča, cosi zakoktá a diouča mu vzápětí padne kolem krku, jako že je vymalováno. To věru někdy vyzkouším. Anyway, není už ta WW2 kreativně vyčerpaná? :(

• 12.11.2008  21:23
    Oko bere (2008)

Typická čtyřhvězdičková zábava pro všechny bez výjimky (taky se na jedné z mých posledních absolvovaných přednášek šířila laptopy rychlostí prdu :-)), a to jsem byl proti filmu dlouho vyloženě biased. Scénář je klasicky blbej jako klika od záchodu, ale v případě 21 je to vlastně jedno. Zato Sturgessík je opravdu, opravdu sympatický. "You can't always get what you want" song na konci potěšil velmi.

• 17.12.2008  23:32
    Oko dravce (2008)

Skutečně cool způsobem natočená limonáda a hovadina, která odsejpá - a to se počítá. Přičemž mě nezaujal ani tak LaBeouf nebo Monaghanová, nýbrž B. B. Thornton v opravdu povedené roli.

1 4 5 6 7 8 9 10 15 22 29