Krok za krokem (1991) (seriál)

Nadčasový ...až nedávno mi došla ovšem absence Codyho a je tohoto charakteru prostě škoda :// jeho nástupci nezvládli nahrazení ani v 50% rozsahu ...ale i scény z porodu nebo těhotenství či při výchově dětí jsou pojaty tak, že jako dítě/puberťáka Vás "vychovávaj" dětští hrdinové a v dospělosti jsou vzorem Carol a Frank

Susedia (2006) (seriál)

On to není rozhodně nejlepší seriál z československé scény ...ale na rozdíl od většiny nekonečných seriálů jako je Ulice nebo Ordinace si to nehraje na něco, co není ...v prvních dílech je i vidět, že herce hraní baví a holt se zabývají věcmi, co se nám stát můžou :))) což je sympatické, ale chápu, že ne každý zvládá rozumět slovenštině

Blue Beetle (2023)

Já nevím ...ze začátku nehorázná kravina ...vtipy o kakání, vulgární slova ...ehm, to může být vtipné pro 13leté, ale ani ti se u toho v kině nesmáli ...hlavně že se 20x zopakovalo, že Jaime má bakaláře z práv ...věci kolem jeho rodiny mi přišli nepodstatné - tak se na ně holt vysral a nezajímal se, aby se celý film mohlo řešit, jak moc rodinu miluje, ale sestře se na práci nezeptá, když dostane telefon od Jenny ... Úplně jsem ani nerozuměl tomu, že "skarab svého hostitele chrání", ale když je hlavní hrdina zajat, tak se neděje nic a musí ho zachránit rodina, protože se skarab najednou nějak "vypnul"? O.o Eh? Konec uspěchaný, najednou si Jaime i skarab rozumí ...Rudy to samý, strýček je nejdřív líčen jako paranoidní blázen, pak najednou hackne super počítač ...jo jo jo jo ... Ano, vzhledem k tomu, co jede v kinech a co DC plodil poslední roky nebo i vzhledem k jeho konkurentovi, Marvelu ...jedno z těch lepších ...ale že by to byla nějaká bomba, z který by si člověk sedl na prdel, se říct nedá :)

Fong Shi Yu II: Wan fu mo di (1993)

Možná jen nerozumím čínské filmařině, ale za mě prostě slátanina - akce, komedie, romantika, dobrodružství, trocha fantasy s rychlými střihy... Jediná výhoda snad je fakt, že nemusíte před tímto dílem vidět jedničku :D vše se dá hladce odvodit a co jsem tak nějak odvodil, koncept obou dílů je víceméně stejný

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Vzhledem k tomu, co poslední dobou Marvel hází do éteru, jsou strážci opravdu to nejlepší, co tenhle rok asi můžeme čekat, což je smutné... Na druhou stranu tu máme emocemi i akcemi nabitý film a závěr trilogie... Hodně oceňuji i nabitý playlist a výběr písní

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Asi hlavně oceňuji černý humor, který by po všech změnách ve společnosti a filmovém průmyslu možná dneska ani nemohl vzniknout - za povšimnutí určitě stojí i některé písně

Arthur a Minimojové (2006)

Ani po letech filmík neurazí :) ano, místy je zrychlený a až po čase si všímám "vsuvek pro dospělé", ale i tak je to pro mě jeden z těch top animáků, na kterém se tvůrci snažili.

Šestý smysl (1999)

Neočekávaný zvrat, šarmantní Bruce :), tajemná zápletka - co víc chtít?

Automata (2014)

Sice nejsem moc na sci-fi natož na post apo ...ale tenhle snímek mě zaujal - nevím, zda vizuálem, příběhem, hereckými výkony nebo charaktery ...ale zaujal

Forrest Gump (1994)

Film jsem odsuzoval na základě jeho popularity ...ale je to dobře natočený i poučný film, který ukazuje nejen pocity a život zaostalého člověka, ale i vlastně život dá se říct holky, co neví, co chce, což je většina :) takže tak ...krásné záběry, hlášky