Zvonilka (2008)

První zvonilka se mi paradoxně líbí nejméně. Nicméně je to pořád super animák. Svět víl je příjemně a mile jednoduchý a žádný velký problém se neřeší dlouho a vše tak pěkně svižně beží dál. Nápady, hudbou i kamerou je film na velmi vysoké úrovni. Vzhledem k tomu, že koukám na animáky s dcerkou tak tohle jako rodinný film můžu jen doporučit. Je to zábava a ztráta času to rozhodně není. 75%

Želvy Ninja 2 (2016)

Bože to byla chujovina. Ale správně trhlá chujovina...Být mi deset, užívám si to na maximum. Ale takhle...je to jen sbírka vtípků, mnohdy dost trapných..efekty obstojné...co teda ale musím pochválit tak věrnost původních želv. Od Beebopa a Rocksteadyho, co byly super trapní, přes Kranga, který byl super slizský až po technodrom, který byl super transformerácký...za Megan Fox a hlavně za skvělé nostalgické závěrečné titulky 3 hvězdy...

Ženy v běhu (2019)

Tyooo to bylo výborný. Takhle dobrá a inteligentní česká komedie tady dlouho nebyla. Vtipy byly vážně na úrovni a trapnost se ve filmu ani nemihla. Hoffman alias Luďan zase skvělej. Ondra Vetchý král vtipu. Dámské obsazení bylo mužskému oku více než lahodící a dámy naopak měly na co koukat taky. Výborná stopáž jen přidala filmu na svižnosti. Podle mě možná asi i česká komedie desetiletí. Super navštívit film s drahou polovičkou. Budete se bavit oba! Fakt povedený! 85%

Živí mrtví - Co přijde pak (2018) (epizoda)

Wow! No klibouk dolů. Skvěle vygradovaný díl. Nabitý emocemi k prasknutí s dojemným finálem. Good bye Rick Grimes. Byla to jízda. Ukázky na další díly s posnunem v čase vypadají na svěží vítr v seriálu a návrat prvnotřídního The walking dead. Klobouček

Život (2017)

O 10000% procent lepší než Gravitace, o 100% horší než Vetřelec. Bylo to takové jednoduché scifi béčko s několika opravdu dobrými nápady. Na celém filmu je ale nejlepší konec. Te se fakt povedl. Vizuálně to bylo zmáknuté na jedničku a spousta záběrů baví. Calvin ve své finální podobě je hustej. 70%

7 životů (2017)

Jeee to bylo super! Spousta dobrych napadu. Vyborne zpracovani a skvely vykon Noomi v hlavni multiroli. Tohle me bavilo !!79%