• Romantický
  • Thriller

We Best Love: No.1 for You (2021) (seriál)

Veľmi pekné, tento typ BL príbehov mám rada. Jemný, milý, zameraný romantický vzťah. YU sa mi veľmi páčil, dúfam, že toho zahrá odteraz viac. Záver evokuje druhú sériu a už sa na ňu teším.

Susanghan pateuneo (2017) (seriál)

Oh Ji Chang Wook, asi by mi stačilo, keby tam tých 20 hodín len tak stál a usmieval sa. Jediná čo mi nesadlo, bola jeho ex a účes jeho osudovej ženy, do okamihu, keď ho zmenila. Ale inak veľmi dobré a pekné. Často to nehovorím, ale toto môžem určite ešte niekedy vidieť.:-)

Sseomnam (2017) (seriál)

Krátke, rýchle, vtipné a dobré. Páčilo sa mi to. Škoda, že to nebolo dlhšie.

TharnType (2019) (seriál)

1. séria: Hodne zamerané na tú fyzickú stránku vzťahu, niekedy až preháňali, Thajčina je pre mňa nová, ale po par dieloch, už mi až tak neohrabaná neprišla. Tharn mi bol od začiatku hodne sympatický svojou priamočiarosťou, vedel čo chce, zato Type rozhodne nie je môj "type", nemala som ho rada ako postavu a ani jeho hranie. Príbeh chvíľami hluchý a chvíľami zaujímavý. Zvoliť toto ako prvý Thajský BL seriál asi nebolo najvhodnejšie, ale keď to všetci tak chválili :-) 2. séria: Musím povedať, že dvojka bola lepšia ako jednotka, trochu viac sa sústredili na ich život a problémy. Tharn rovnako ako v prvej sérii u mňa vyhrával a neodolala som kúzlu dvojice "kuchár a doktor", boli ako dva cukríky :-) Záver (nemyslím špeciál) mi prišiel trochu čudný.

Maseongeui kibbeum (2018) (seriál)

zase niečo čo potešilo moju romantickú dušu, láska ako trám, ktorá si musí prestáť problémy, aby dvaja mohli byť šťastní. Chémia medzi hlavnou dvojicou sa dala krájať a stálo to aj nemálo sĺz, keď sa už všetko zdalo beznádejné. Krásne od začiatku až do konca.

Děti Slunce (2016) (seriál)

Vojenské veci veľmi nemusím a tak som rada, keď už niečo také pozerám, že sa mi to páči. Vojna je tu braná aj humorne aj vážne, niekedy sa hlava síce na okamih zastaví, "Bože, je to vôbec možné", ale aspoň moja si hneď povie "Nerieš to". Jediná chyba tohto seriálu je, že nebolo možno hlavnej hrdinke v podaní Hye-kyo Song cez obrazovku jednu vypáliť. Inak bolo všetko super a na Joong-ki Songa sa úžasne pozeralo a už sa na neho teším v ďalších seriáloch. Proste hrdinská epopeja, vlastenectvo a láska ako trám. Na toto vždy zaberiem.

Yibyulyooye, iljooil (2021) (seriál)

Záhadný muž dá Ga Ram, ktorá zomrela pri autonehode možnosť zachrániť život jej priateľa, ktorý po nehode upadol do kómy, ak sa s ním dokáže za týždeň rozísť. Veľmi pekný príbeh, výborne natočený, skutočne dojemný. O láske a životných hodnotách.

Suddenly Seventeen (2016)

Zaujímavé a pekné, námet síce obohranej témy návratu do mladosti, ale napísaný zaujímavo a novo. Wallace Huo síce nemal moc priestoru, ale hlavná hrdinka bola milá a uveriteľná.

Color Rush (2020) (seriál)

Zaujímavý námet, stretnú sa dvaja zvláštni ľudia, ktorý pre seba veľa znamenajú hneď od začiatku aj keď vtedy ešte nie je tým dôvodom láska. Je to krátke a výstižné.