• Romantický
  • Thriller

Love Me If You Dare (2015) (seriál)

Išla som do toho, že pôjde o krásnu romantiku, ale veľmi to tak nebolo. To však nemení nič na tom, že tento seriál je skutočne skvelý. Wallace Huo bol na túto postavu ako stvorený a skvele ju aj zahral. Dráma ako trám s mnohými zvratmi, nečakanými odhaleniami, mysterióznym zloduchom a geniálnym vyšetrovateľom. Jediné, čo by som vytkla tomuto seriálu boli "herci" hrajúci postavy američanov, bože, kde to vzali? Nič afektovanejšie som asi ešte ani nevidela.

Zamilovaní ve městě (2020) (seriál)

Tak toto bolo skvelé, odhliadnuc od hlavného príbehu, boli veľmi zaujímavé aj vedľajšie postavy. Veľmi vyvážené, natočené zaujímavým spôsobom. Chang Ji Wook žiari v každom seriáli, ale tu bol skutočne skvelý aj s Kim Ji-won. Ladilo im to, aj keď jej postava bola hodne problematickejšia na chápanie. Ale nakoniec sa všetko vysvetlilo. Nedivila by som sa kedy prišla druhá séria a bola by som rada.

Deo keitu (2016) (seriál)

Skvelý Chang Ji Wook v skvelom akčno romantickom seriáli. Áno niektoré tie akčné scény boli skôr scifi, ale komu na tom záleží. Ja im verím všetko, bavím sa neriešim. Plno intríg, bitiek, romantiky a jeho krásneho úsmevu a smutných očí. Môže byť takýchto seriálov aj oveľa viac, ja budem spokojná :-

Aidu aidu (2012) (seriál)

Chvíľami sa mi to hodne páčilo a chvíľami som zaspávala. V princípe to bolo zaujímavé a pravdu povediac som viac držala palce sympatickému gynekoĺógovi v podaní Geon-hyeong Parka. Bolo to dosť nevyrovnané ale dobrý pocit prevážil aj keď Seon-ah Kim v podstate veľmi nemusím a do tejto dvojice s mladším mužom sa mi nehodila vôbec.

To My Star (2021) (seriál)

Krátka 9 dielna webseries. Pekný citlivý príbeh dvoch mladých mužov hľadajúcich cestu k sebe navzájom a k láske.

Nunui yeowang (2006) (seriál)

Po tomto budem potrebovať vidieť niečo veľmi pozitívne a šťastné. Vedela som, že to nebude happy end a snažila som sa voči tomu obrniť, nepomohlo, potoky sĺz. Ale Hyun Bin tu bol skvelý, som rada, že som to videla, a mením prvenstvo u filmu s najuplakanejším hlavným hrdinom, bolo to pekné, tak prepletené osudy, taká láska, nešťastie až človeku srdce láme a to sa tuším pobozkali len dvakrát, ak sa nepletiem...

Můj nesmělý šéf (2017) (seriál)

Veľmi pekný seriál, Woo-jin Yeon postavu introverta zahral skutočne brilantne, verila som mu každý jeho pocit a slovo. Seriál ma zaujal a nesklamal.

Be with You (2020) (seriál)

Sladká nežná oddychovka, romantická a zaujímavá. Okrem hlavných hrdinov, sú zaujímavé aj príbehy vedľajších postáv a veľmi pekne sa dopĺňajú. Chytľavé piesne. Príjemne strávený čas s týmto seriálom.

Yeoineui hyanggi (2011) (seriál)

Tohto seriálu som sa bála, takéto témy nemusím, ale nedalo mi to. V prvom rade, Lee Dong-Wook tu je asi najuplakanejšia mužská postava akú som kedy videla, napodiv neplače keď prichádzalo k záveru, to som ocenila. Prvé dve tretiny boli skvelé, plné krásnych scén, na to tango asi nezabudne nikdy, malo náboj a bolo krásne. Posledná tretina sa niesla na vlne schyľujúcej sa tragédie. Skutočne som ocenila, že k nej nedošlo, záver je voľný, plný nádeje aj keď smutný, potoky sĺz boli nevyhnutné. Ako celok sa mi to páčilo, ale dlho nič také nechcem vidieť, tragika života je ťažká téma a tu bola spracovaná pekne, ale stačilo.

Singwa hamkke (2017)

Žiaľ, tento film len preplával okolo mňa a vôbec sa ma nedotkol absolútne ničím... Videla som ho, ale ani veľmi neviem o čom bol...