American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Seriál by som nenazval hororový,väčšina seriálu je totiž skôr zameraná na rôzne sexuálne úchylnosti. Milovníci BDSM a iných perverzností si prídu na svoje

Americká elegie (2020)

Naozaj zaujímavý a dramatický životný príbeh, ale filmové spracovanie je mizéria. Dve hviezdy len vďaka vynikajúcim hereckým výkonom Amy Adams a Glenn Close

Americký sniper (2014)

Kyle inšpiroval Clinta k natočeniu náborového videa plného amerického trápneho patosu o tom že každý by si mal(musí) splniť vlasteneckú povinnosť. Film je rozprávkovým príbehom o hlúpom a naivnom patriotovi ktorý by bol v civilnom živote len obyčajný nýmand. V armáde veľmi rýchlo zistil že svoje skryté sklony k násiliu a zabíjaniu môže naplno využiť. Tak si teda hrdinný kapitán amerika povedal, budem môcť strieľať po všetkom čo sa bude hýbať,budú ma za to platiť,šatiť a vyznamenávať?,no neber to!

Arnold (2023) (seriál) odpad!

Tri hodiny Arnieho pokryteckých a egoistických blábolov. Hanbím sa za to, že tento bezcharakterný človek bol kedysi môj vzor

Atletiko Cvernofka (2016) (seriál) odpad!

Okresní přebor na skurvený, fekálny, narkózacky spôsob

Bajkeři (2017) odpad!

Tento trápny balast nebola komédia,ale filmový zločin. Troškove sračky ala babovřesky sú proti tomu megahit

Bezchybný plán (2015) odpad!

Čo dodať,je to blbosť až to bičom plieska

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film) odpad!

Vejdělek a herci dobre vedia, že TV pozerajú už iba senilní dôchodcovia a duševne veľmi obmedzení jedinci. Tomu zodpovedá tento hlúpy a kvázi bakalársky TV paškvil