Touha po vraždě (2020) odpad!

Willis sa na staré kolená "úspešne" prebojoval až na úplne filmové dno. Posledných +-päť rokov účinkuje iba v podradných filmoch. Je najvyšší čas aby sa nad sebou zamyslel a začal si vyberať role, lebo skončí zaškatuľkovaný ako TOP brakový herec. Herec jeho formátu by mal mať profesionálnu hrdosť a také role razantne odmietať. Neverím, že je na tom finančne tak zle, aby bol odkázaný účinkovať v takých s*ačkách

Obchod s bílým masem (2005) (TV film)

Téma zaujímavé, spracovanie katastrofálne. Keby sa réžie ujal napr. Guy Ritchie, mohol to byť veľmi zaujímavý film. V tomto prevedení to vypadá, ako keby to režíroval Bebjak s mladým Krónerom na objednávku TV Hnoj. Bol som prekvapený, že sa Carlyle nechal nahovoriť na takú amatérsku TV inscenáciu. Honorár bol pre neho zjavne omnoho zaujímavejší ako scenár. Bolo na ňom vidieť, že ho to vôbec nebaví. Nech si Kanaďania ďalej točia tie svoje primitívne romantické TV inscenácie a vážne témy nech radšej nechajú profesionálom

Paříž 15:17 (2018) odpad!

Eastwood musel v období, keď natáčal tento film prechádzať nejakým ťažkým obdobím. Inak si nedokážem vysvetliť, ako mohol vypustiť takú sračku do sveta

Vlčí jáma (1957)

Po pol hodine mi už Šejbalová(Klára) tak neskutočne liezla na nervy, že som to musel vypnúť. Pochybujem, že to niekedy aj dopozerám

Raoul Taburin (2018)

Hlavný hrdina skrýval svoje "veľké tajomstvo"(nevie jazdiť na bicykli) ako keby bol sériový vrah na úteku. Bohužiaľ celý film je o jeho smiešnotrápnom "veľkom tajomstve". Jedna hviezda za lokáciu a hudbu

Přátelé (1994) (seriál)

Verím tomu, že v dnešnej šialenej progresívnoliberálnej dobe je už tento seriál považovaný za homofóbny a rasistický. Keby sa priatelia točili v súčasnosti, priatelia by už boli obsadení úplne inak. Medzi priateľmi by určite bol min. jeden černoch,žid, aziat a arab. Samozrejme by nesmel medzi nimi chýbať homosexuál(ka)

Americká elegie (2020)

Naozaj zaujímavý a dramatický životný príbeh, ale filmové spracovanie je mizéria. Dve hviezdy len vďaka vynikajúcim hereckým výkonom Amy Adams a Glenn Close

Pumpa (2020) (seriál) odpad!

Tento paškvil je vtipný ako rakovina. Názov nemal byť pumpa, ale žumpa

Na prahu války (2019)

Prehnane dlhá stopáž(aj 80 minút by bolo veľa) a viacmenej obrovská nuda. Pozerať sa tri hodiny na tečúci potok by bola možno väčšia zábava

Veliká (2020) (seriál) odpad!

Multikulty vymývanie mozgov a prekrúcanie historických faktov už začína byť viac než otravné. Najhoršie na tom je že tento paškvil označujú za pravdivý príbeh. Amíci by dokázali aj do Jánošíkovej družiny obsadiť černochov a ešte by odvážne hlásali že sa jedná o pravdivý príbeh