Stalingrad (1993)

Na to že se jednalo o německej film (neměcký filmy nesnášim) to bylo dost dobrý a celkem i realistický. Happy End se nekonal což bylo dobře. Určitě jeden z těch nejlepších válečnejch filmů. Český herci taky potěšej, hlavně Heřmánek.

Nukleární cíl (2005)

Film nebyl špatnej. Co je ovšem DEBILNÍ je překlad názvu filmu. Marksman opravdnu není v překladu Nukleární Cíl :D

Na palmě! (2000) (pořad)

Mám rád humor Izera a Dobrodinskýho.

Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

HUMUS!

Pretty Woman (1990)

Prostě klasika. Julia Roberts to zahrála jako kdyby fakt byla Ku*va :)

Pravdivé lži (1994)

Arnolda mám rád a tohle byla pohoda. Kůň skákající přes mrakodrapy, Arnold pilotující Harrier... :)

Král Škorpión (2002) odpad!

Tohle netočil Uwe Boll? Ne, ale vypadá to tak!

Obecná škola (1991)

"Jmenuji se...Igor Hnízdo!" KULT 100%

Jízda (1994)

Film by se dal rozdělit na dvě části přičemž jedna je o ničem a druhá o hovně. ALE, film je naprostá pohoda, prostě dva sympatický týpci si koupějí auto, uříznou mu střechu, jezdějí po okresních cestách a nic neřeší, do toho hraje fantastická skladba od Buty "Mám jednu ruku dlouhou" potom potkají holku kterou chtějí ojet. (Geislerovou nesnášim) Vykradou banku, benzínku a v podstatě se nic neděje. Nádherné záběry české krajiny to ale vynahradí, scénář je taky dobrej "Kolik máte?" "Osm" "Čeho osm?" "Tisíc" "Ty vole já snad začnu dělat pro armádu spásy". Závěr jsem taky nečekal a film mě hodně překvapil. Svěrák dokázal natočit za málo peněz vynikající film a nedivím se že měl úspěch, navíc pokud se vysílal v létě. 100% Videoklip k Filmu

Časové pásmo bylo změněno