• Pohádka

Iveta (2022) (seriál)

Hrozný, když nenašli alespoň minimálně hezkou holku jako byla Bartošová. A proč nenechali zpívat originál hlas. To je děs vidět film s herečkou, která není hezká. Iveta byla jak princezna. Ta se u dnešních hereček nenajde. Smutné. Rodina toho Sepešiho musí být šťastná, že z něj udělali totálního kreténa.

Iveta - Snad nám to vyjde (2022) (epizoda)

No, smutné je, že nenašli herečku, která by byla hezká jako Iveta Bartošová, což v případě Ivety Bartošové - chápu, je velmi obtížné. Většinou se herečka co se týče historie vybírá spíše ještě hezčí, než dotyčný opravdu byl/a. Tady se to opravdu nepovedlo. Co mne odradilo, proč to alespoň nezpívali opravdu Sepeši a Bartošová. Ale kloubouk dolů, pokud to zpívala herečka Fialová, uznávám, má krásný hlas. Sic ne tak barvitý jako Iveta Bartošová, ale opravdu smekám. Jinak Sepeši tam byl zpodobněn jako totální kretén, což ve skutečnosti opravdu byl, a toto byl jen slabý odvar co scenárista  sepsal. Takže tady opravdu platilo, do mrtvých se nekope. A Iveta byla opravdu na tuto dobu až moc hodná. Závěr či konec Ivety Bartošové všichni známe, díky její psychické labilitě, o které všichni věděli a novináři jí uštvali k smrti. Nechápu, že tato vražda není v zákoně nějakým způsobem dána. Toto byla vražda ze strany novinářů. Ano, měla kolem sebe lidi, kteří jí nijak nepomohli z té propasti ven. Ale Pavel Novotný se sám přiznal, že kolikrát i z inscenoval konflikt aby se stal, aby měl o čem psát. Nikdo ho za to nepotrestal. Zpracování se mi nelíbilo, osoby obsazení do hlavních rolí ,, Sepeši - Bartošová,, to nebyla správná volba. Tím spíše, že p. Bartošová byla opravdu krásná a herečka jenž Ivetu hrála, je šedivá nevýrazná myš. Za mne dvě hvězdy a to jen za snahu. p. Bartošová si zasloužila víc.

Drazí sousedé (2016) (seriál) odpad!

Nejhorší zpracovaný a napsaný scénář co kdy byl. Jakmile jsem uviděla, že tam hraje Šteindler, věděla jsem, že bude opět přehrávat a bude to trapárna. Fakt odpad.

Chvilky (2018)

Bože co to je, to je největší nuda co jsem zažila. Já toho kdo napsal scénář bych nechala zavřít.Nudaaaaa - nedoporučuji. Ztráta času.

Brocast (2018) (pořad)

Moc děkuji za silvestrovská vydání. Honza Palička, Adam, Tom, Vilém, Kazma, p. Vácha p. Bartoš- zkrátka skvělé, opravdu doporučuji, koukám či poslouchám asi po xx krát

Dům na samotě (2022) (TV film)

Naprosto odfláknutý scénář. Byť dobré obsazení, ale se špatným scénářem a špatným rozpočtem nebo nevím a co to svést, ale tohle byla opravdu lacinost. Tady i dobří herci jsou špatní. Občas je dobré špatnému scénáři říci ne.

Sága rodu Forsytů (2002) (seriál)

Monolog jeho recenze je přesná,, není napsat co více, snad jen ta herečka Irene, je neskutečně ošklivá a měla jí hrát krásná žena dle knihy, ošklivější herečku by těžko hledali. To bylo hrozně tragické toto obsazení, jínak bych dala opravdu 5 hvězd ale takto jen 4.

Andělská tvář (2001)

Pan Troška by měl občas kouknout na recenze   a Ti co se vyjadřují slušně, by mohl alespoň posoudit, zda tam není troška pravdy. Vždyť nelze pořád vše svalovat na recenze odborníků. Tady recenze nás neodborníků jsou stejné jako ty recenze odborné. Utahané kostýmy, naprosto nevzhledné a Kuklová a je tu odpad jak vyšitý. Ostatní netřeba komentovat. Kdyby všude necpal p. Kuklovou možná by to dopadlo lépe, tedy kdyby ne-Kuklovou oblékl i trochu lépe.

Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda) odpad!

Jestli p. Kolečko takto vidí Českou republiku, tak je mi ho líto. Tohle je odpad, takovou trapárnu sepsat mu muselo dát práci.