• Pohádka

Hvězdy nad hlavou - Inspektor (2021) (epizoda)

Tento díl, za to děkuji, opravdu jsem se zasmála, to si zaslouží 4 hvězdy. Do té doby ani ťuk, ale tento díl - dobrý. Škoda ta p. Žilková, ta všude hrozně přehrává, ona opravdu neumí hrát. A to jsem jí měla fakt docela ráda. Až jak léta přicházejí, její hraní je fakt otřesné. A není to tou rolí. Je to v ní, není to dobrá herečka, nechápu co učí na té škole, ale doufám, že ne herectví. Možná proto je to čím dál víc zoufalejší.

Hvězdy nad hlavou - Sucho (2021) (epizoda)

Souhlasím, ˇp. Žilková nejhorší výkon, když posoudím všechny herce. Jinak postava syna paní Kostkové, velmi nesympatický herec.

Kukačky - Epizoda 13 (2021) (epizoda)

Hezký seriál, hezká zápletka, z konce jsem trošku noo, zkrátka čekala jsem něco jiného. Ale je vidět, že o to více to bylo dobře zpracovatelné, nebylo to předvídatelné. Jediné co vytýkám a proč jsem měla problém vydržet u obrazovky, je herečka Marta Dancingerová - zase tak nehezký člověk. Já nevím, čí příbuzná to je, ale proboha, to nemáme hezkou herečku. Geislerová, Issová Marta, Dancingerová, Polívková. Není toho opravdu dost. Musíme pořád sahat na Slovensko. Proč nevyhodíte tu komisi, která přijímá na DAMU JAMU a já nevím kam. Ale je to katastrofa. Herecky ta dáma taky slabota. Zachránila to p. Remundová a vidíte, to není typická kráska, ale zase umí zaujmout herecky - je mistr!! Ta zkrátka nemusí být krásná. Stejně jako třeba Ta má obličej medově hezký, hladivý. Ale lady Geislerová a ostatní zmíněné to je typické vyloženě musí hrát, že hrajou, absolutně jim nikdy tu danou postavu nevěřím. Přestaňte tam obsazovat herečky se kterýma spíte, jelikož my musíme na to koukat!! Nechte si je jen pro ten pelech.

Zločiny Velké Prahy - Tajemství (2021) (epizoda)

Moc se mi líbí herečka Lucie Žáčková, je to ten typ herečky, když jí vidím, tak si říkám, jéé to bude hezký. Měla by být více obsazována, má hezký milý obličej a krásný civilní projev.

Zločiny Velké Prahy - Doktor Herzog (2021) (epizoda)

Zločiny Velké Prahy - Lepší život (2021) (epizoda)

Zločiny Velké Prahy - Zmizelá (2021) (epizoda)

Zločiny Velké Prahy - Pekelný stroj (2021) (epizoda)

Zločiny Velké Prahy - Nedohraná etuda (2021) (epizoda)

Zločiny Velké Prahy - U zdi (2021) (epizoda)