• Pohádka

Viktorie (2016) (seriál)

...Jenna Coleman za tu roli bych jí dala Oskara je to neuvěřitelně krásný výkon, ona je nádherná v této roli.

Dvojníci (2016)

Mně se tento film líbil velmi, ano jsou tam herecké výkony u některých scén slabší, i když bych očekávala, že právě pan Nárožný s tím problém mít nebude, ale pan Sokol a jeho ,,zlodějský kolega,, to naprosto přikryli:-) Na pozvednutí nálady - doporučuji:-)) A dávám 5 hvězd, opravdu jsem se zasmála. Děkuji:-)

Proof (2015) (seriál)

Seriál je pro mne naprosto úžasný a dobře zpracovaný- dávám plný počet a doporučuji shlédnout

Lucifer - Série 2 (2016) (série)

Očekávala jsem opravdu více, nějaký pružnější a výraznější projev Lucifera a zatím to jde spíše do kelu. Z Lucifera se zřejmě stává člověk a z jeho brášky taktéž. Doufám, že se to zlepší - za mne 1 hvězda.

Krvavé zjevení (2016)

Já jsem ten film vůbec nepochopila, asi je to ve mně:-) Proč ti mysteriozní postavy, dobře, takže nějaký psychický blok znásilněné ženy Isabel. Ta malá holčička to měla být asi ona Isabel, když jí otec bil či zneužíval, proto závěr je vražda onoho otce. Těhotná byla protože jí policajt znásilnil v metru, tak ho zapíchla. Prosím jen dedukuji, jelikož půl filmu je ve španělštině. Není to moc dobrý projekt a ano souhlasím ztráta času.

Labyrint - Epizoda 6 (2015) (epizoda)

Pro mne vše s touto tématikou od p. Stracha je záruka kvality a nemusím vidět upoutávky. Takže celá série dílů za plný počet a spokojenost, určitě doporučuji

V peřině (2011) odpad!

Nikdy mne nelákalo se na to podívat i když na to byly upoutávky, teď nějakou náhodou jsem si to pustila a musím říct, že už vím, proč mne to nelákalo. Mrzí mne, že vždycky říkám ten nebo ten je zárukou kvality a to platilo pro pana Rodena. Ale, že kývl pro tento projekt:-( No úlety se v životě počítají... zs mne totální odpad. Nedokoukala jsem to.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Příjemný, oddechový, hezké kostýmy, dobrý humor, občas lascivní příběh ale jak píši, oddechový, a tak to má být... doporučuji:-)