Temný rytíř (2008)

Absolútne najlepší a najtemnejší komiksový film všetkých čias s geniálnym Heatom Ledgerom alias Joker. Neuveriteľné !

Terapie láskou (2012)

Skvelý scenár i herecké obsadenie. Osobne mám veľmi rád filmy s Cooperom a považujem ho za jedného z najlepších hercov súčasnosti o čom svedčí aj úspešnosť jeho filmov. Jenifer Lawrence táto rola dokonale sadla a určite si pozriem viac jej filmov.

The Punisher (2017) (seriál)

No pozrite Punisher ani nepotreboval poriadny celovečerák stačil iba dobrý Kasting a výborný scenár a hneď rozbil všetky ostatné komiksové seriáli.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

"Do you know the difference between justice and punishment ?,, Úžasne agresívne,brutálne a bez súcitu presne takto by mal punisher vyzerať,no stále tomu chýba poriadny celovečerák. PS: Fľašu od Jacka je skutočne ťažké rozbiť.

Tiché místo (2018)

Po dlhej dobe konečne horor i keď viac menej sci-fi ktorý ma chytil od začiatku až do konca. Kasting zapadol do scenára a prepracovaného prostredia takže dúfam v nejaké pokračovanie.

Trosečník (2000)

Absolútna klasika! Tom Hanks to proste vie, 3/4 filmu bez slova v krásnom prostredí a super príbehom! Pozriem si to ešte x krát!

Úkryt v zoo (2017)

Poslednou dobou Jessica Chastain rovná sa dobrý film. Podobne ako v Anthropoid aj tu to zahrala veľmi presvedčivo akurát trošku bez emócií, mimo iné ma celkom potešila existencia herečky Shiri Haas

Určitě, možná (2008)

Já byť Will hneď si vyberiem April,roztomilo strelená a strelene krásna... ale to je mimo tému. Herecké obsadenie perfektné,dejovo zaujímavé ikeď na môj vkus príliš veľa politiky,ale to na mojom hodnotení nič nemení.

Válka o planetu opic (2017)

Caesara som si veľmi obľúbil tak dúfam ešte V nejaké pokračovanie ...