Hra o trůny (2011) (seriál)

Seriál nezklamal a dostál všem svým hodnocením a recenzím. Naskytne se jak akce, tak i "klidnější" dialogy. Prolínání linek tomu dodá na propracovanosti a člověk se nenudí.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Dokonalost sama. Seriál jsem si ihned zamilovala. Prostředí kraváťaků nemělo chybu a propracovaný příběh do puntíku u kterého jsem se ani na chvilku nenudila. Mike mě okouzlil prvním vstupem na scénu a to samé Harvey. Donna je prostě Donna, tu si oblíbí každý a to i Rachel. Hlášek nespočet tudíž nehrozí, že by se člověk za díl aspoň jednou nerozesmál nebo aspoň neuchechtnul.

Květ pouště (2009)

Příběh, který jistě zaujme a donutí člověka pořádně se zamyslet, jak to funguje jinde než v jeho domovině...

Náš vůdce (2008)

Zajímavá ukázka, jak rychle a nenápadně nás může smést Vlna...

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Sitcom, jak má být. Má své legendární hlášky a svoji legendární postavu. Barney Stinson je třída a velice dobře to ví.

Pýcha a předsudek (2005)

Jane Austenové se podařilo napsat neskutečný román. Film jen podtrhuje klenot, který vytvořila. Herecké obsazení skvělé. A samozřejmě nesmím opomenout neobyčejnou práci Daria Marianelliho, který pro celý snímek složil hudbu.

Vzpomínky na lásku (2004)

Běžně se asijské tvorbě spíše vyhýbám, ale tady jsem ráda, že jsem to neudělala. Od začátku až do konce jsem byla přilepená k obrazovce a čekala. Vyklubal se z toho krásně dojemný příběh, který mě na konec dostal k slzám. Herci zahráli na výbornou a hudba to nádherně doplnila. Film rozhodně doporučuju.

One Tree Hill (2003) (seriál)

Město Tree Hill se stalo mým domovem na hezkých pár týdnů, protože jsem se nebyla od něj schopná vůbec odtrhnout. Úvodní znělka I Don't Want To Be si mě hned získala. Hudba na jedničku.

Hledám Amy (1997)

Ne, tohle asi nebude můj šálek kávy. Nudila jsem se od začátku do konce. Stále jsem čekala na nějaký zlom, ale vůbec nic. Neskutečně se to táhlo a bohužel pořád na stejné úrovni.

Anglický pacient (1996)

Úžasné záběry pouště, výborné herecké obsazení, hudba všechno krásně doplňuje, ale podle mě je kámen úrazu ta délka. Kdyby ten film chtěl být klidně o hodinku kratší.