Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců (2013)

Něco jako Pán prstenů pro předškoláky. Nádherná krajina, obří bitvy, epická hudba, láska, přátelství... a většinu filmu tam někdo někam chodí.

Mr. Orgazmo (1997)

Tupé trapné úchylné - čili film, jaký mám rád :) Film nevhodný pro intelektuály a staré panny :)

Mrtví jako já (2003) (seriál)

První série - ***** - pokud Vas zajima muj nazor na tenhle serial, najdete ho na mem blogu ZDE

Mrtvý sníh (2009)

Az do padesate minuty jde o celkem nudny film o skupine vysokoskolaku, kteri se ubytovali v horske chate a sem tam kolem probehl tajemny starec nebo mrtvy nacista. Ale potom konecne prijde to, na co jsem se tak tesil. Tlupy zombii se vyhrabavaji ze snehu, zijici se musi poradne snazit, aby zijicimi zustali a film zacina srset vtipem i zdravou porci nechutnosti... a vydrzi to az do konce. Ten nastup mel byt drive, pak bych rad dal o hvezdicku vic.

Mstitel Cape (2011) (seriál)

Vetsinou nic nehodnotim po prvnich par dilech, ale tenhle serial me proste urazi uz svou existenci a timhle malym detinskym gestem se mu hodlam pomstit!

Mudhoney (1965)

Ach, ten sladky buranov. Obyvatele nekde na spodnich hranicich kvality genofondu, sileny knez, polorozpadle domy a auta, bordelmama bez zubu, vsechny herecky pod 40 ukazuji sve dobre narostle vnady, no kdo by tam nechtel zit? Jeden z prvnich filmu Russe Meyera, prekvapive docela vazny, bohuzel dojizdi na prisernych technickych kvalitach. A nedostatku nahoty, na kterou jsem u tohohle tvurce zvykly...

Můj nepřítel (1985)

Jeden z mých prvních sci-fi zážitků, na který se nezapomíná.

Můj strýček nebožtík (1977)

Druhá filmová povídka Vojtěcha Jasného z Návratu... Děj se sice trochu vleče (ano, v tomhle filmu se opravdu něco důležitého děje!), ale to už tak nějak k Jasnému patří. Příběh o strýci - světoběžníkovi, který umírá a musí se nějak srovnat s rodinou a rozhodnout se, komu dát svůj nemalý majetek je místy vtipný, místy smutný, místy ukonejší a taky chvíli zhnusí. Navíc je dostatečně krátký, aby se neprojevila zbytečná rozplizlost, typická pro Jasného televizní tvorbu. Zatím jde o jediný Jasného film, co mě opravdu oslovil. Takže plné hodnocení a doporučuju.

Mumínci (1990) (seriál)

Kdyz jsem poprve poznal Muminky, v knizni podobe, rekl jsem si, ze temahle bilyma potvorama budu opovrhovat. A stalo se. Ale vlastnictvi ditete me prinutilo zmenit nazor. :)

Muta (2011)

Otravné audiovizuální cvičení s "ok" pointou, jehož největší předností je jeho krátká délka.