Láska přes okno (2022)

Dokázala som to dopozerať...za to tá 1*. Inak totálna strata času. Videla som už veľa filmov na túto tému..zlý chlapec,chudobné dievča,on sa do nej nakoniec zamiluje,lenže jeho rodine to vadí...sme spolu,nie sme spolu...do toho erotické scény hodné dospelackych filmov a ta finálna zápletka bola už že gýč nad gýčmi...no ale ako vravím..dokázala som to dopozerať. Suma sumárum..povedala by som,že spanieske After.

Podvodník z Tinderu (2022)

Brutálny dokument o tom,ako sa ešte stále dajú nájsť ženy,ktoré je schopný oklamať takýmto spôsobom nejaky vyfinteny amant. Na konci síce nebola satisfakcia ako taká,ale reklama to asi dobrá nebude pre milého Simona,takže dúfam,že sa nájde aspoň jeden človek,ktorý mu aspoň trošku natrhne tu jeho prefíkanu rit. Čo mňa osobne zaráža je to,že tento človek má na svojom IG už viac ako 200 tisíc followerov a je pre nich snáď nejakým hrdinom...to,že svet speje do prdele,je jasné,ale toto je jasný dôkaz,že tam spejeme ozaj bleskovou rýchlosťou.

Čtyři k večeři (2022)

Skvelý film a to som sa chcela nechať odradiť na začiatku tou taliančinou. Zaujímavý a skutočný pohľad na vzťahy ako také. Ako moja svokra hovorí,celý vzťah je o obrusovani hrán medzi dvoma osobami. Čo by bolo keby..? Existuje skutočne na svete vždy len jedna naša spriaznená duša? A čo dilema,či sa skutočne protiklady priťahujú alebo na druhej strane vrana k vrane sadá? Čo z toho je skutocnejsie ? Na tieto otázky neexistuje odpoveď,pretože nič nie je čiernobiele,tak ako sa vie aj človek okolnosťami zmenit. Film je príjemne pozitívny, vtipný a inteligentný. Prechody medzi paralelnymi svetmi sú urobené veľmi pekne a obe línie majú niečo do seba. Určite odporúčam,za mňa veľké prekvapenie a zatiaľ highlight tohto roka. 5*

Amor con fianza (2021) (pořad) odpad!

Za mňa len toľko, že je to dno, lebo to zraňuje veľmi účinkujúcich a toto si nezaslúži ozaj nikto. Každý máme pred svojí partnerom nejaké tajomstvo, a kto povie, že nie, tak klame. Ďalšia vec je, že je to odtrhnuté od reality- predstavte si, že vás zavrú na krásnom mieste s peknými ľuďmi, ktorí vám len nadbiehajú, alkohol tečie priehrštím a nemáte čo na robote celé dni...+ mnoho vecí vytrhnutých z kontextu. V tejto reality show mi príde, že ide len o jedno. Totálne zničiť vzťahy a podupať po ľuďoch a ich duši. Áno, niektorí by si možno zaslúžili kopanec do zadku, ale vo všeobecnosti by som rada videla každého jedného z nás, ako by sa tam zachoval.

Milostná past (2021)

Skvelý,vtipný,milý,romantický film na sobotný večer,keď sa chcete uvoľniť a ľahnúť si potom do postele s úsmevom na perách. Tentokrát Netflix po dlhšej dobe opäť príjemne prekvapil. A ten koniec - say it's the Mormons :)))))) 4,5*

Insiders (2021) (pořad)

Zaujímavý námet,kde nikto nevie,čo bude dopredu. Len nechápem,prečo neukazovali naozaj stránky všetkých ľudí,lebo tým pádom mi prišlo nespravodlivé. Tiež sa mi nepáčil víťaz,najviac intrigoval a nakoniec to vyhral. V každom prípade,solídny námet,ľudia sa ozaj ukázali. Btw,to si naozaj niektorí dospelí ľudia cucaju prst len tak?....

Sexy příšery (2021) (pořad)

Malo to zaujímavý nápad,tie masky boli božie, nechápem ako dlho im to museli robiť. Tiež oceňujem rýchlu stopáž,každý diel utiekol ako voda. Nasmiala som sa na tom a raz som sa ozaj pristihla pri tom,že keby som videla len naozajstný zjav daného človeka,myslela som si ,že je to namyslený týpek a z neho bol pomerne vtipný a milý človek v skutočnosti. Čiže,účel to podľa mňa splnilo ( nesudit podľa vzhľadu) . Za mňa pekne 4*,dala by som ak viac,ale som zvedavá na ďalšiu sériu ( dúfam,že bude).

Snoubenec nebo milenec? (2020)

Ak to mal byť pokus o nejaký umelecký počin,tak to bolo naozaj zvláštne. Komediálna stránka filmu tiež veľmi nefungovala. A naozaj nekvalitný dabing...Mne to občas pripadalo tak,že pôvodne mal film aj štyri hodiny,ale musel to skrátiť na hodinu a pol a tak náhodne povyberal scény,ktoré do tej hodiny a pol dá,bez nejakej logiky. Často mi chýbalo nejaké dokončenie scén,akoby veľa veci nebolo dotiahnutych do konca. Som rada,že som podporila film,kde hrá Vica,lebo ju mám rada,ale za mňa celkom sklamanie.

The Circle – USA (2020) (pořad)

Toto mi mohli urobiť,že v tom najnapinavejsom sa dozviem,že ďalšia čast bude až o týždeň???? Ako hodnotit tento program...je to stupidita,všetci preafektovani,ale má to grády a človek sa nemôže prestať na to pozerať,takže rozum odkladám a riadim sa len pudmi a teda zatiaľ za 4*

Británie v barvě (2019) (seriál)

Vyborny dokument,historicke fakty podane zaujimavym sposobom a farba navyse dodava dokumentu lesk,ktory puta pozornost divaka. Odporucam 4,5/5*