Bláznivá, zatracená láska (2011)

Pre mna naozaj porovnatelne malym kuskom s laskou nebeskou..ide tam o lasku a vztahy medzi roznymi generaciami a tato komedka bola po dlhej dobe jedna z mala, pri ktorej som sa fakt schuti zasmiala a zelala si, aby to vsetkym vyslo tak, ako malo :-) a ked sa k tomu este Ryanko vyzliekol do pol pasa, no prosim pekne, za to tych 5 hviezdiciek, sorry, aj my zeny potrebujeme obcas kus obnazenej koze, aby sme si zalubili film :-)

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

joj, milujem tieto filmy, keď sa natočí druhé pokračovanie a je takmer rovnako dobré ako prvá časť. Toto je presne ten prípad, kedy mi je fakt jedno, ktorú časť si pustím, pretože pri oboch sa výbirne pobavím a zasmejem.

Británie v barvě (2019) (seriál)

Vyborny dokument,historicke fakty podane zaujimavym sposobom a farba navyse dodava dokumentu lesk,ktory puta pozornost divaka. Odporucam 4,5/5*

Cena zlata: Odhalení skandálu americké gymnastiky (2019)

Veľmi silný dokument...Plakala som. A tá sudkyňa by si zaslúžila medailu za to, ako na konci prečítala časť z Nassarovho listu. Takéto monštrum si lepší trest ani nezaslúžilo. Teraz mu len prajem obdobné "liečby" od spoluväzňov do konca života.

Cesta svatojánských mušek (2021) (seriál)

Tak toto je moja nová srdcovka a Boh ich chráň,ak nenatocia aj ďalšiu sériu...vidím tú veľkú podobnosť s This is us. Koncept úplne rovnaký,až na to,že tu sú ústredné postavy dve najlepšie kamarátky,ale inak citovo a dejovo veľmi podobné. Na druhej strane,nie je to na škodu a clovek vie,čo od toho môže očakávať. Len sa bojím,že ten koniec bol predzvesťou prespekulovanej druhej a možno aj tretej série. Nuž uvidíme..za mňa je to však seriózne natočený,citovo a emočne riadený,seriál,ktory poteší nejednu ženskú dušu a mnohé sa nájdeme či už v Tully alebo Kate.

Cirque du Soleil: O (2017) (divadelní záznam)

Úchvatné predstavenie vo vode,bolo fascinujúce sledovať meniace sa pódium a miznucich ľudí kade tade. Neuveriteľné scény popierajuce zákony fyziky a úžasná hudba. Rozhodne stojí za pozretie a ponorenie sa do sveta fantázie. 5/5*

Co ta holka chce (2003)

Nuz, tak pozerali sme to s kamoskou a strasne sme sa bavili na tom, ze keby sme mali tak 14 rokov, toto by bol urcite nas film TOP1. Avsak, sme omnoho starsie a tak mi to prislo neskutocne sladke, neskutocne nelogicke, ale vzhladom na to, ze som sa na tom aj parkrat zasmiala, davam tomu 2 hviezdicky, ale prosim, uz mi to nikdy nedovolte pozerat!

Ctihodný občan (2009)

Ja taketo filmy jednoducho milujem. Hlavnemu hrdinovi vyvrazdia celu rodinu, zisti, ze spravodlivosti smerujucej od sudu sa nedocka a tak sa naserie a ide zabit vsetkych, co s tym maju nieco spolocne ( vinnych i nevinnych) . Pre mna to malo tu spravnu davku akcnosti, napinavosti, prekvapenia, trosku krvicky a masakry. Ten koniec bol dost nedokonceny, poslednych 20 minut by som uplne zmenila. Pre mna to je vsak za 5*, uz len kvoli Gerardovi a tomu jeho provokativnemu usmevu.

Čapí dobrodružství (2016)

Milá rozprávka, kde nechýba láska, dobrodružstvo, napätie, ale aj rôzne vtipné situácie. Určite sme sa pri nej nenudili a páčila sa predovšetkým deťom. Najviac sa nám páčilo zlomené srdce v podaní vlkov, ale takýchto šialených vtipných momentov je tam určite viac. Za našu celú rodinu 5*

Černá labuť (2010)

Skutocne dobre zahrane, prisahambohu, ze keby som videla hentak depresivne dievca na zivo, tak asi ju sama urobim, aby bola spokojnejsia :-))) prepacte, bez vulgarizmov...dobry film, i ked miestami som sa uz stracala v tom, co je realita a co len psychostavy, ale pozriem si to este raz a dufam, ze konecne pochopim ten koniec :-)