Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas (2000)

Po shlédnutí dvojky jsem přeci jen musela zvednout hodnocení jedničky, protože tohle je prostě tragédie, od obsazení po příběh. Hodně jsem se držela, abych nedala odpad, což je způsobeno pouze tím, že jsem viděla opravdu větší ptákoviny a že miluju všechny ty kostěné a kamenné rekvizity, a brontoburgry, a oblázky, a zábavní park. A to je k výčtu, co se mi líbilo, vše.

V zajetí démonů (2013)

Na horory se nekoukám, protože je nemám ráda, protože jsem prostě posera. K tomuhle hororu doporučuju kvalitní nepropustné prádlo. Bála jsem se pak jít v noci i vyčůrat. P.S.: Proč furt všichni někam lezou???

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

"A jak to bylo dál s Mařenkou a Jeníčkem po tom, co zabili jednu starou ježibabu.." Je velmi moderní dávat starým pohádkám a příběhům nový háv. Někdy to nevyjde (Sněhurka a lovec - jak já ten film nenávidím!) a někdy vcelku ano, a to je případ lovců čarodějnic. Stačí zajímavé obsazení, slušné akční scény a triky, vymyslet příběh (Jeníček diabetik a Mařenka s poruchou příjmu potravy, why not) a jsou tam lepší tři hvězdičky hned. Na vícero hvězdičky by byla potřeba udělat něco s těmi dialogy, trochu opepřit závěrečnou část filmu atd..

X-Men: První třída (2011)

Já stále nevím, jestli *** nebo ****... jsem někde mezi. Předchozí filmy mám fakt ráda, tohle něco postrádá. I když to má Michaela Fassbendera, u něhož se ještě máme určitě na co těšit a řadím ho mezi ty velmi slibné a nadějné, ten příběh má v sobě něco pro mě nepříliš uvěřitelného, celý ten příběh... I když mě bavilo dávat dohromady mozaiku vztahů a dosadit jí pak mezi už nabyté znalosti z předchozích dílů, je tu to ale, které stále zatím nedokážu plně pojmenovat... dejte mi čas.

Stážisti (2013)

Předvídatelné, místy trapné, googlovsky nablýskané. Sestříhat to a použít jako reklamu, proč ne, jako film se ale táhne a nudí.

Thor: Temný svět (2013)

Stejně jako první Thor - na efekty slibné, příběh trošku chudší. Thor: Temný svět se snažil prát do diváků vtípek za vtípkem, a byť se většinou smálo celé kino, byla v tom asi spíše zdvořilost, protože pokud budeme mluvit o skutečně vtipných scénách, napadá mě jedna - ano, ta s Avengerovským kolegou, a pokud se hodně zamyslím, tak možná ještě dvě, tři.. 3D tak trošku zbytečné, pro mě znamenalo hlavně otravný dabing. A nevím,. jestli se mám už titulovat vědmou, ale ten konec, byl prostě předvídatelnej, titulky, bang, předzvěst další Marvelovky, konec, čus. Proč já jsem na to vlastně šla? Jasně, ze stejnýho důvodu, z jakýho i druhý půlce kina vlhnou kalhotky - Hemšvorc.

Gravitace (2013)

Sandru Bullock nemám ráda, a její pokusy "hrát" ve vážných filmech vyloženě nesnáším, takže do kina jsem nešla s valným očekáváním. Sandy Bí překvapila, a překvapilo mě i.. vlastně všechno ostatní, ale stejně bych si přála více George, méně Sandry (George v tílku a trenclích by si myslim mohl Sandře bez podprdy v bombarďákách slušně konkurovat). Jeden z filmů, kterému opravdu přidává na zážitku velké plátno a kvalitní zvuk.

Rivalové (2013)

Vynikající herecké výkony obou hlavních protagonistů, hlavně Daniel Brühl a jeho Niki mě naprosto nadchl. Skvělá režie Rona Howarda. A boží soundtrack!

Skyfall (2012)

Slušný akční film, špatná bondovka. Opakuju se, já vim, ale Craig jako Bond? Za mě stále ne. Ani vykrádačka filmu Sám doma nepomohla. Jediné, co fakt chválím, je Javier Bardem v roli záporáka - nechutnej, slizkej magor. Perfect!

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Tohle mě prostě nenadchlo.. Ale třeba to časem přijde.