Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 13 bodů
Niate
Tereza Mikotová
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
studentský…
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Billy Elliot
(2000)
Princezna Mononoke
(1997)
Capote
(2005)
THX 1138
(1971)
Modrý samet
(1986)
Potomci lidí
(2006)
Tintinova dobrodružství
(2011)
Požáry
(2010)
Prvotní strach
(1996)
Nebeští jezdci
(1968)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(16)
MM_Ramone
whitas
matrosh
bondgirl
OHI
Kaja
mihman
jana63
Sheldon
Hoya
chernobyl
boaka
Džasman
fenka
Fleischner
OctoberSA
Časové pásmo bylo změněno