Emoji ve filmu (2017)

Sony takýmto spôsobom veľmi rýchlo skrachuje, teda aspoň dúfam.

Rick a Morty (2013) (seriál) odpad!

Máme tu The Big Bang Theory v animovanej verzii. Je to samozrejme seriál výhradne pre ľudí s IQ nad 160, pretože normálny človek by tomu nepochopil. "School is not for smart people", alebo "Life is meaningless". To bolo len pár klenotov z tohto dospeláckeho seriálu. Ale keďže moje IQ nedosahuje povolenú výšku, nedokázal som tento seriál dopozerať ďalej ako po druhú epizódu.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

Tento seriál je tak inteligentný, že vám musia hovoriť, kedy sa máte smiať. Navyše je to neskutočne vtipné. Hlavne to "Bazinga!", to je veľmi zábavné. Alebo keď Sheldon povie: "Sedíš na mojom mieste". Och, už cítim ako mi rastie IQ. Ešte 2 série a dosiahnem vo free online IQ teste cez 170 bodov.

Torque: Ohnivá kola (2004)

Takú hovadinu som ešte nevidel, ale práve na tom som sa bavil, takže prečo nie. Možno až nadpriemerná výplachovka.

Rick a Morty - Pilot (2013) (epizoda)

Toľko vtipov a hlášok na mňa nehádzali ani v Kameňáku, ale inak to ceľkom ušlo.

Applikace (2014) (pořad)

Tuček/Iva by to mali za 4*, tí dvaja mastný dementi čo tam sú teraz za odpad. Prima Cool sa snaží zo všetkého urobiť totálnu frašku. Je to až smutné. Som zvedavý kedy príde na rad Re-Play, aj keď dúfam, že sa to nestane...

Noviny TV JOJ (2002) (pořad)

Jožo Kubáni a nasilu trapný Ján Mečiar to istia.

Televízne noviny (1996) (pořad)

Títo dementi sú schopný vysielať celú hodinu len o tom, ako si nejaký plešatý ryšavý blb berie za ženu dajakú zlatokopku, tuším Kate sa volala.

Správy - Hírek (2011) (pořad)

Maďari nech sa učia radšej slovenčinu, veď predsa žijú na Slovensku.

Správy RTVS (1993) (pořad)

Samé reportáže o odporných židoch, cigáňoch, utečencoch a ako si Kate obliekla oblečenie. Totálne svinstvo že je povinné za tento exkrement platiť. Navyše moderátori sú neskutočne suchý, samozrejme lepšie ako keby mali byť nasilu trápny ako je tomu v JOJke.