Rychle a zběsile 8 (2017)

Najlepší akčný film tohto roka to asi nebude (to zatiaľ patrí Johnu Wickovi 2), ale jednoznačne je to najlepšia komédia, pretože takto dobre som sa pri nejakom filme už dosť dlho nesmial, najmä na scénach so Stathamom. Tie jeho výrazy a hlášky a samozrejme scéna v lietadle, už len kvôli tomu to stálo za to ísť na tento film. Čo sa filmu týka, je to stupídne, ale až tak stupídne ako skok z mrakodrapu do mrakodrapu s autom zo siedmeho pokračovania teda nie. Netreba mať vysoké očakávania, ja som ich nemal, možno aj preto som si ten film tak užil. Na 5* to neni, pretože Fast Five je predsa len o niečo lepší, ale určite je toto jeden z tých lepších z celej série F&F.

Logan: Wolverine (2017)

Konečne sme dostali poriadneho Wolverina tak, ako má byť. Herecké výkony perfektné, vrátane Dafne Keen, čo ma dosť prekvapilo keďže detský herci nie vždy dokážu zahrať, tu však zapracoval talent. Akcia super a aj to R-ko tomu dosť pomohlo, keďže je to nad očakávania krvavé. Nemám k tomu čo dodať, za mňa osobne jeden z najlepších filmov po dlhej dobe.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Najhorší film z celej série X-Men. Je to preplnené scénami, ktoré nedávajú žiadny zmysel. Akčné scény sú tak prehnané, že to vyzerá až trápne a nič iné ako smiať sa pri nich ani nedokážem. Hugh Jackman a Ryan Reynolds (len v prvých piatich minútach) je jediný dôvod, pre ktorý sa oplatí tento film vidieť.

LokalFilmis (2015)

Teda čakal som od tohto filmu viac. Animácie boli síce vynovené a krajšie, ale to je tak všetko. Vtipy sa v tomto prípade ani nedajú nazývať vtipmi, ak tam teda vôbec nejaké boli. Za celý film som sa zasmial asi len 2-krát, čo je teda pomerne smutné na to, že sa to hrá na komédiu. Nič vám tento film nedá a veľmi rýchlo na neho zabudnete. Mali by sa radšej držať len krátkych epizód na internete, pretože tento film sa moc nepodaril.

Deadpool (2016)

Dva roky od premiéry tohto filmu "omylom" unikli na internet testovacie zábery a od vtedy som čakal na tento film. Vedel som, že ten film dopadne dobre, ale on nakoniec dopadol úplne dokonale. Perfektná akcia a zvrátený humor v tomto filme nechýba. Tento film je dokonalá ukážka toho, ako sa majú robiť filmy podľa komiksov. Keď tvorcovia vedia, čo robia a dajú do toho aj srdce, nemôže to dopadnúť zle. Jednoznačne komiksovka roku.