Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Romance, kde romantická linka jaksi nefunguje. Vlastně ruší. Nebýt toho podivného násilného romantického konce (vlastně nebýt celého romantického motivu), šlo by o ucházející film. Takhle může být rád za ty 3*.

Návrat vraždících bestií (2012) odpad!

Tohle je patrně to nejhorší, co jsem kdy viděl. I hodnocení 0% bych vnímal jako nezaslouženou poctu - nejsou tu někde záporná procenta???

Lída Baarová (2016)

Velké ambice, mizerná realizace. No holt - český film. Co jsme asi tak čekali?

Češi na cestách (2015) (pořad)

Derivát Žen na cestách oslavující českou průměrnost a křupanství. Kdyby aspoň ti cestovatelé byli lépe vybíráni! V Ženách vše zachraňovala alespoň Zlatuš, která byla ve své prostotě alespoň úsměvná, zde zůstává jen ostuda a trapnost. Hrůzostrašné!

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Konečně! Nejlepší, nejatmosferičtější a nejvěrnější zpracování nejlepší knihy Agathy Christie. Tohle čekalo na britskou ruku.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Důstojné pokračování, jen to dobývání nové hvězdy smrti až příliš připomínalo IV epizodu. Těším se na pokračování, jen by to chtělo, aby příště scénáristé více zapojili fantasii.

Mimoni (2015)

Skvělých prvních 5-10 minut, následovaných nekonečnou nudou.

Terminator Genisys (2015)

Nepočítám-li 4 (což byl úplný krok stranou), jedná se o bezpochyby nejslabší článek série. Jediné, kvůli čemu stojí za shlédnutí i 5, je Arnie. Scénář je však natolik překombinovaný, až je zmatený. A fakt, že si tvůrci řekli, že budou dělat, jakoby 3 nikdy nebyla a navazují na 2, mi přijde jako trestuhodné nerespektování značky. To by taky někdo mohl říci, aby se nechodilo do kina na 5, vždyť třeba 6 ji bude také ignorovat a rozhodne se pokračovat, nevím, třeba na 1.

Birdman (2014)

Úplně vidím debatu členů Americké filmové akademie: To jo, to je úplně jako o mně. - Že jo, taky se tak někdy cítím. - Dyť jo, je to o nás. - Tak jo, tomu dáme Oscara za nejlepší film. - Bodejť, zasloužíme si to... Ve výsledku k uzoufání nudný film, který snad krom výše popsaných jedinců nemůže nikoho zajímat. Hlavní hrdina mě povětšinou štval, anebo mi byl úplně ukradený - i s jeho problémy i s tím, jak tato etuda skončí. Ta hvězda je pouze za formální stránku filmu.