Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Hodně slabé. Nejvtipnější mi přijde popis České televize "velká výpravná pohádka" - působilo to vše až příliš lacino a amatérsky (výprava, kulisy, komparz, "davové scény"). Prostě (pod)průměrná pohádka na nedělní odpoledne, a nikoli šlágr roku aneb štědrovečerní pohádka. A o scénáři se ani bavit nebudu...

Moje zprávy (2018) (pořad) odpad!

Tohle je už diagnóza...

Útok pětihlavého žraloka (2017) (TV film) odpad!

Co nedokážu totálně pochopit je onen prazvláštní myšlenkový proces nějakého filmového producenta, v němž si tento řekne: "Jak vylepšit horor o žralokovi?" "Už to mám, bude tam pětihlavý žralok!" A ještě si snad myslí, že je to jako pecka nápad. Ne, ne, ne - toto není žádné béčko, toto je absolutní dno! Absolutně nekoukatelné.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Někde je problém. Ačkoli je zřejmý úmysl tvůrců a chvílemi je z toho opravdu úzko, asi je něco špatně když se u seriálu postaveném na rapemotivu nedokážete přinutit k sympatiím s ženskými hrdinkami, a namísto toho působí jako hysterické a psychicky labilní americké fňukny, které každou dobrou pomoc odmítnou a pak se hroutí, že je nikdo nemá rád.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Vcelku zdařilé pokračování skvělé jedničky. Btw. Elton je tu nejlepší!

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Zdaleka nejslabší ze všech Jurských parků/světů. Scénáristům by snad ani neměli zaplatit! Nejnepochopitelnější motivace a rozhodnutí postav jet na ostrov (to si jako mysleli, že jdou na výlet a nepamatovali si od minule, co to je?) a vůbec mnohdy absolutně pitomé jednání hlavních postav (otevřít klec s dinosaurem a vlézt do ní, jen aby se na něj podíval - to psal někdo s IQ houpacího koníka). OK, budeme dělat, jakože tento díl nikdy nevznikl...

Tiché místo (2018)

Námět zajímavý, avšak strašně slabý scénář plný různých nesmyslů a nelogičností. Na tomto filmu je vlastně nejlepší, že trvá jen 90 minut.

Dunkerk (2017)

Ge-ni-á-lní! Jak já nemám rád válečné filmy, jak já byl zklamán, když jsem se dozvěděl, že další Nolan bude válečný, ale po shlédnutí nenacházím slov!

Válka o planetu opic (2017)

Nekonečné, uondané, mizivý děj, plno nesmyslů a zbytečností. Mimo jiné - proč tam vůbec byla ta holka?