Bába z ledu (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Mělo to hloubku a smysl, ale mě takové ty "depresivní", senilní a podzimně šedé filmy bez hudby serou. Hvězda za slepici!

Baby Driver (2017)

75% - komentář 20ti slovy: Předělávka "Rychle a zběsile" na akční muzikál. Honičky stály za to a Elgort byl dobrej! K 5* něco tomu chybělo, škoda že nevím co.

Bajkeři (2017)

30% - komentář 20ti slovy: Primitivní scénář, přehrávané scény, podprůměrný humor a trapné herecké výkony. Užijou si pouze puberťáci s mobilem na xichtě a bajkeři. Hvězda navíc za Vagnerovou.

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

85% - komentář 20ti slovy: Výborný životopisný film na téma "lehce nabyl...sere se to...není úniku...lehce pozbyl". Poutavě natočené, mělo to spád a Cruise skvělý.

Blade Runner 2049 (2017)

10% - komentář 20ti slovy: Totálně na chlup stejná kvalita jako 1.díl.........kterému jsem dal také 10%. Nudně táhnoucí se nuda bez pointy. Dokonalost...zkrátit to o 2 hodiny.

Blok 99 (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Zbytečně až moc pomalé a natahované, ikdyž díky tomu se tvořila "depresivní" atmosféra s podporou drsných scén. Vince překvapil! Škoda té délky.

Borg/McEnroe (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Jako dokument možná dobré, ale filmové-životopisné zpracování nijak oslnivé. Pár zajímavých momentů, ale chyběly tomu grády a strhující příběh. Prostě hráli tenis.

Bratři Lumiérové (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Pouze z úcty, jakožto milovník filmů, dávám maximálně průměrných 50%. Pár snímků zajímavých, ale po půl hodině stereotypní zývačka. Čekal jsem jiný koncept.

Cargo (2017)

60% - komentář 20ti slovy: Akci, horor a podobně nečekejte, spíš je to takové komorní zombie drama, kde je hlavní postavou batole, o které máte strach. +++ SPOILER 20ti slovy: Z mamky je zombie a z taťky bude zombie, takže hledá hlídání pro svou dcerku. 1."rodinka" nevyhovuje, 2. rodinka se postřílí a tak skončí u "domorodců".

Cesta bez návratu (2017)

100% - komentář 20ti slovy: 53%??...nechápu! Z každé scény a zaběru šel mráz po zádech a ponurá hudba dokresovala to "napětí" a beznaděj. Dlouho jsem neviděl takové "čisté" drama!!!