Přicházejí v noci (2017)

70% - komentář 20ti slovy: Výborné drama se stísněnou atmosférou, kdy si člověk není ničím jistý a nemá kam utéct. Pomalé, ale svižné. Škoda toho "konce nekonce".

Příšerákovi (2017)

20% - komentář 20ti slovy: Animáky mám rád, ale tohle jsem málem nedokoukal. Nějaký mix žánrů a náhodných lokací, trapné "vtipy", příběhový bordel a nudné.

Přízrak (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Jako na houpačce! OTRAVNĚ vleklé a ubíjející, přesto to ve mě něco zanechalo, ikdyž pointa moc nepochopena. Nutno přehrávát dvojnásobnou rychlostí!!!

Psí poslání (2017)

85% - komentář 20ti slovy: Dojemné pro pejskaře i pro milovníky domácích zvířatek. Pejsci šikovní, jednotlivé příběhy zajimavé a celkově hezký příběh s koncem který zahřeje. +++ SPOILER 20ti slovy: 1.pejsek dá dohromady pár a umře - 2.je policajt a umře. - 3.dělá společnost holce a umře. - 4. a poslední dá opět dohromady první pár.

Putování tučňáků: Volání oceánu (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Tučňáčci za 100%, ale dokument otřesný! Nehorázná nuda, žádné informace, všechny záběry zpomalené o 300% a komentář o 200%, fakt ubíjející! Nutno přehrávat dvojnásobnou rychlostí.

Radius (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Parádní námět a mysteriózní úvod navnadil. Pak se to bohužel táhlo a šlo to jiným směrem, ikdyž né špatným, ale neuspokojivým a bez "vysvětlení".

Rande naslepo (2017)

80% - komentář 20ti slovy: Sympatičtí herci a příjemně pozitivní film, kdy člověk neztrácí naději a odhodlání. Žánr bych trošku poupravil a český překlad hodil do koše.

Renegáti (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Skvělý akční úvod navázal na "tajemné" hledání potopeného pokladu...který našli...konec. "Pohodové", místy napínavé, ale poslední třetina bohužel taková nijaká.

Rock'n Roll (2017)

55% - komentář 20ti slovy: Občas vtipně podané, ale žádná pecka. Týpek má krizi, tak začne cvičit a chodí na plastiku. Zbytečně zdlouhavé. Lidé 45+ ocení více.

Roman J. Israel, Esq. (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Právnické drama bez soudů a případů, prázdný příběh a vše do ztracena. Zajímavý byl pouze "celkový" osobní život a Denzel výborný.