Delirium (2018)

50% - komentář 20ti slovy: Sám v tak velkém domě bych zcvoknul taky. Nebylo to zlé, ale tempo bylo uspávající a závěr zklouzl do trošku chaotického rodinného dramatu.

Demonlover (2002)

10% - komentář 20ti slovy: Něco jako když máte čtyřicítky horečky a zdají se vám divoké a zmatené sny. Nejlíp, "mými slovy" to vystihl "lennyd" a "moore".

Démon minulosti (2016)

40% - komentář 20ti slovy: Tajemná místnost + tajemný příběh, jakože dobrý, ale bohužel obsahuje mnoho "proč?". Závěr do prázdna, bezúčelný mladý řemeslník a manžel jak retard.

Démon zatracení (2019)

55% - komentář 20ti slovy: Dost utahané tempo a mrazení asi jenom u 3 scén, ale celkové to mělo "mysteriózní" a "nepříjemný" nádech, které se drželo až do konce.

Den blbec (2014)

65% - komentář 20ti slovy: Týpek znechucený svým nudným životem si vyhodí z kopýtka. Přepadení banky, rvačka s mafiány, únos - jednou to čeká všechny muže v krizi :D

Den co den (2018)

45% - komentář 20ti slovy: "Každý den se probudíte v jiném těle a žijete jeho život"...hovno...skvělý námět a oni z toho udělají obyčejnou školní lovestory.

Den dobytí Bastily (2016)

75% - komentář 20ti slovy: Bál jsem se nějaké francouzské trapárny, ale tohle byla solidní jízda, kde se pořád něco dělo. Dobrá ukázka manipulace médií.

Deník strojvůdce (2016)

40% - komentář 20ti slovy: Čekal jsem hlubší myšlenku, než to, že je v Srbsku IN zabíjet lidi vlakem. Námět jakože vtipný, ale ... nic víc tam nebylo.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

80% - komentář 20ti slovy: Z výborné "katastrofické" jedničky udělali "futuristickou" scifárnu - sice jiné, ale nutný posun, ikdyž chybělo takové to "mrazení". Trojka bude pecka! ... doufám.