Dům loutek (2009) (seriál)

20% - komentář 20ti slovy: Herci, dialogy, akční scény, zmatené "zápletky", provedení - všechno špatně. Akorát u posledních dílu jsem se nudil míň. Snaha "šokovat" se nepovedla.

Duna (1984)

25% - komentář 20ti slovy: Hromada povedených kulis, lokací, masek, kostýmů a parádně divný vizuál...a přitom taková blbost. Chaotické, prázdné, dlooouhé a pseudoděj ničím nezaujme. +++ SPOILER 20ti slovy: Mladý vévoda Paul jede na "inspekci" planety Duny, je ale zrazen, uteče a stane se vůdcem "odboje". S jeho pomocí se stane vládcem Duny.

Dunkerk (2017)

35% - komentář 20ti slovy: "Kdy to začne?"...uáááá nudá. 87%?! Naletěl jsem! Kretenský střih a debilní 3 "d-ě-j-o-v-é" linie (i časově). Ale akční scény s "vibrující" hudbou byly výborné.

Důvěrný nepřítel (2018)

65% - komentář 20ti slovy: První české, mysteriózní drama na úrovni hollywoodu, ikdyž vykrádačka Simpsnů :D Konec sice už dost přitažený za vlasy, ale atmosféra parádní.

Dva nestačí (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Vztahový příběh jednoho hetero a homo páru. Pokud jste po rozchodu, nebo procházíte "komplikovaným" vztahem, tak tohle Vás zdeptá a nebo nakopne. +++ SPOILER 20ti slovy: Zamilovanému páru se začne všechno hroutit, když se domluví na vzájemné "nevěře". Ona se zamiluje do jiného a tak se rozejdou.

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

30% - komentář 20ti slovy: Ohraný scénař, otravné komentáře na kameru a zpracovaní klasický český "skoroprůměr". Jsou ale daleko horší a kupodivu jsem to vydržel bez újmy.

Dvojitý milenec (2017)

40% - komentář 20ti slovy: První, "mysteriózní", půlka vtáhne a druhá, zmatená, překombinová a divná, půlka vyplivne. Zajímavé, ale jsem n*srán - pořádného vysvětlení jsem se nedočkal.

Earth: Den na zázračné planetě (2017)

70% - komentář 20ti slovy: Dokument s "nulovou" informativní hodnotou. Záběry nádherné, zvířátka krásné a i zábavné, ale člověk se pořádně nic nedozví. Na 60TB dat celkem slabota.

Egon Schiele (2016)

15% - komentář 20ti slovy: No to mě poser! Co to ku*va...? 70%? Scenář a střih = bordel! Ani ženské to nezachránily. Akorát posledních 20 minut bylo míň o hovně.

Einstein's God Model (2015)

10% - komentář 20ti slovy: Co si budem povídat, hovadina jak prase! Špatné béčko, kreténské dialogy, debilní střih a "vědecké" vysvětlování posmrtného života - trapně srandovní.