Hra peněz (2016)

50% - komentář 20ti slovy: Nebýt Clooneyho a Robertsky, tak je to obyčejný film o rukojmích. Nějaká zápletka o obchodování, investování a "podvodech", byla mdlá.

Hrdina Max (2015)

60% - komentář 20ti slovy: Pěkný i místy dojemný rodinný příběh o oddanosti psa. Nebýt televizního zpracování a "dětských" hrdinů, kteří zachraňují situaci, tak je to lepší.

Hrdinové (2006) (seriál)

45% - komentář 20ti slovy: První série napínavá s logickým a rozvinutým příběhem. Zbytek je chaos, scenáristický bordel a díl od dílu se vaří z vody. 1.80%, 2.50%, 3.30%, 4.20%

Hrdinové: Znovuzrození (2015) (seriál)

35% - komentář 20ti slovy: Pokračování "úspěšně" navazuje na předchozí 2 poslední série = scenáristický bordel, nuda, skoky v čase, 50 nezajímavých postav a 3/4 dějových linek k smíchu. Konečně konec.

Hříčky přírody (2015)

60% - komentář 20ti slovy: Nikdy by mě nenapadlo, že uvidím takové "rasově" vyvážené kombo :D Dobrá a originální ujetost k pivku. Zombie v hlavní roli opravdu válel :D

Hudba ticha (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Nehodnotím Bocelliho, jako OSOBU, ale film. Zajímavá pasáž z dětství se bohužel přehoupla do ukecané a uspávající "dospělácké" části, kde se jenom čeká".

Human Flow (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Bohužel "artová" forma, s minutovými záběry na stojíci lidi, chodíci lidi, jedoucí auta atd., totálně zabila obsah a sdělení. Zajímavé, ale ubíjející.

Humr (2015)

60% - komentář 20ti slovy: Jak tohle někoho napadne? :D Hotelová část byla skvělá, lesní už tak moc ne. Každopádně originální, divné a občas k zamyšlení.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

30% - komentář 20ti slovy: Automaticky mínus 2* za "moderní" rozdělování na dva díly. Další mínus, protože mě už ani nezajímalo jak to skončí, rádoby akční nuda.

Hurá na fotbal (2013)

75% - komentář 20ti slovy: Moc jsem neočekával, ale jakmile se objevili na scéně malí fotbalisti tak naprosta dokonalost. Dobrý příběh, plno super postav a hromada vtipu - Oleoleolééééé :D