All Hallows' Eve 2 (2015)

1. Nechápu o co tam šlo, nezaujalo, nezajímavé a nudné. A pro bůh i Disney Channel vypadá reálněji. 2. O něco lepší než první, ale pořad bída a děs. Nechápu, to mělo jako být apokalypsa - ten poslední záběr. Říkám si wtf !? 3. A Tady už něco bylo, ale stále mi to nic neříká. Opět jsem se nudil, stáhnutí pod auto bylo nejlepší věc v třetím příběhu. 4. Konečně něco dobrého - napínavé, dobře vymyšlené a hlavně zajímavé. Představa hlavní herečky s minulostí a strachem. Proč ne ? Tady to fungovalo. 5. Každý máme problémy s rodiči, ale zabíjet ? Tohle je moc přes čáru. 6. Asi nejdelší příběh, přišel mi dost napínavý, trochu i děsivý a ten konec - druhý dobrý příběh. 7. Nějaký ten nádech to mělo, ale přišlo mi to moc krátké, mrknutím oka to skončilo. A celkově hloupý nápad, každý pitomec by poznal pravé lidské tělo. 8. Připomínalo mi to Unfriended, jelikož jento skoro to samé, příběh mě upoutal a by i napínavý a v celkem slušný. Dívka co si pouští kazetu a sem tak na ní blikne kamera je taky jeden velký příběh, když film začal myslel jsem si první příběh bude super, a ne ono to vlastně není příběh. Chudák holka na konci. Příběhy: 3/8 příběhu mě bavili **

Scream Queens (2015) (seriál)

Nechápu co všichni mají s Ryanem Murphym, cokoliv na co sáhne se promění ve zlato ? To bych teda neřekl. Tohle je parodie na parodii, viděl jsem trailer a říkal jsem si '' TWL to bude něco'' a po pilot jsem byl teda zklamaný a kroutil jsem hlavou - díl co díl je to větší nuda a je to prostě stupidnější a stupidnější a ani se vůbec nedivím, že ta sledovanost klesá a klesá. Emma Robert neumí hrát nic jiného než rozmazlenou princeznu. Některé scény byli tak blbé až jsem se zasmál to je 1* a druhá je za Abigail Breslin, která to zachránila svými vtipy a kvalitním hereckým výkonem. Jinak to co z toho vzešlo je teda katastrofa.

Scream (2015) (seriál)

MTV mě teda hodně překvapilo, na seriál jsem se těšil od doby co byla jeho první informace na internetu. A jak vidím, tohle tady funguje. Seriál jsem doslova hltal. Solidní začátek s Bellou Thorne na jedničku, krve v úvodu je dost a prostě miluji když oběti dostávají textovky nebo vrah osobně volá. Herci jsou sice neznámý, ale dobře hrají, jediné dvě postavy které mi fakt vadili byla otravná Bex Taylor Klaus (Audrey Jensen), kterou vlastně přeopsadili, což mě teda naštvalo, ale co no.. a druhá postava byla Tom Maden (Jake Fitzgerald) ten mě neuvěřitelně vytáčel s chováním. Jinak hrozně jsem si oblíbil Carlson Young (Brooke Maddox)Celých deset dílů se něco děje, a můžete pátrat a vrat se hlavou kdo je vrah a kdo ne, a kdo má motiv, pár věcí se ale ještě nevyřešilo, ale čeká druhá série tak ať se máme na co těšit. Za mě teda 5*