KatanaCZ

KatanaCZ

Pavel Kříž

okres Plzeň
neobjevený malíř

23 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 9.2.2010  01:20

  Jako pocta starým béčkovým filmům, budiž, ale že bych se zrovna pobavil, to se říct nedá. Celou dobu mi to přišlo jako nějaká americká reklama na Sprite. To, co mi ze začátku přišlo vtipné (hlášky, vizáž hlavní postavy, retro kamera atd.) se po takových dvaceti minutách jen dokola a dokola opakuje...

  • 30.12.2009  03:24

  Můžete mě třeba odsoudit, ale tohle se mi líbilo. Prostě fajn film na fajn večer. Jsem nějakej vyměklej :)

  • 29.12.2009  03:07

  Co se vlastně stalo? Tuhle jedinou otázku si ze snímku odnesu, neumím si to vysvětlit, možná nejsem dosti intelektuální, ale co to sakra bylo! Našlo se pár vtipných pasáží, De Niro je pan herec, stejně tak Bruce, který opravdu perlil, ale jinak film postrádá cokoli, co by dokázalo diváka připoutat do křesla. Celých 100 minut jsem čekal, že se děj někam zvrtne, nestalo se...Subjektivní názor - tohle nestojí ani za několik desítek korun, za které si jistě budeme moci koupit DVD s tímto skvostem u nějakého časopisu.

  • 30.10.2009  14:11

  A do...pr...de...le... tohle myslí vážně? Upřímně jsem trošku v šoku, já si naivně myslel, že postávající, do mikrofonu křičící podivíni, vykřikující Halelujah atd. jsou jen "za mořem" a světe div se, u nás je to v podstatě stejné?! Evoluce je podle nich blbost, hehe, ale jak je vidět, tak i samotná církev prošla vývojem. Za pár let budou nosit kazatelé barevné nátělníky s čísly basketbalových hráču a mše bude začínat větou: " Dj, spin that shit." Hrozný dokument (obsahem i zpracováním).

  • 21.10.2009  19:19
  District 9 (2009)
  *****

  Adept na cenu "film roku". Opravdový zážitek, který je důkazem toho, že se dá udělat výborný sci-fi snímek za poměrně málo peněz, kdo ví jakých triků a také toho, že netřeba ani větrem ošlehaného režiséra. Snad se dočkáme od talentovaného pana Blomkampa dalšího plnohodnotného pokračování...

  • 21.7.2009  00:46

  Nic moc, ale lepš než drátem do oka, na jedno shlédnutí ideální filmek.

  • 7.7.2009  14:43

  Ano, tohle je blockbuster. Ano, Bay se nechal unést. A výsledek?...Je to sakra dobře! Při sledování tohoto mega filmu mě napadalo jediné - Páni, bude ještě někdy někdo schopen natočit film, který by byl vizuálně výraznější ?? Některým se nezdal příběh a přemrštěné dětinské vtípky (miniautíčko, kovové koule, tanga Johna Torturra), ale proč sakra? Vždyť je to výborné odlehčení a co si pamatuji původní kresléné transformers, podobných srandiček zde bylo jako máku, vlastně se Bay držel ještě hodně zkrátka. Jednoduše - Kdo hledá ve filmech nějaká extra moudra, vyšší princip nebo něco podobného, tohle raději vynechte a zajděte si na nějaké to dramčo....

  • 6.6.2009  11:34

  Proč všechny ty rozpaky o tom, že film není důstojný nástupce, že McG měl zůstat někde u reklam, že kdo viděl trojku nebude se bavit....blbost, já jsem fanouškem serie Terminator a musím říci, že jsem se pobavil opravdu slušně. Je sice pravda, že už to není to co bývalo, ale to většina novodobých pokračování (např nové bondovky...). U akčních scén mé srdce zaplesalo, kamera je tak dobrá (např scéna kdy je Bale ve vrtulníku a padá), že mě doslova kovala do sedačky. Líbil se mi i příběh, postapokaliptické prostředí z toho čiší všemi směry. Je tu sice několik nesrovnalostí a klišé, lae komu to vadí?? Já nehledám ve filmech nějaká moudra, buď se mi to líbí nebo ne a tohle se prostě povedlo. A řekl bych, že je to mnohem lepší než 3 (a to zde byl Arnie :D)....

  • 5.6.2009  04:42

  Opravdu žádná sláva. Tento horor postrádá to hlavní co má horor mít, nekonají se tedy žádné dech beroucí scény, při kterých se krčíte v rohu postele (lekl jsem se jen jednou a to v úplném závěru), děj je bez nápadu, není tu ani nic mystického (Jason je obyčejný vidlák z lesa, kterého neoplývá žádné tajemno, už to není takový ten klasický nemotora, ale běhá jako o závod a chvílemi asi používá nějaký teleport, jinak si jeho rychlost v přesunu z místa na místo neumím vysvětlit). Už ve třetině filmu je všem jasné kdo přežije. Jediným plusem je větší počet klaďasů než obvykle (hlavně díky začátku), tím se Jasonovi dostává více kořisti a divák se tak nemusí koukat celý film na ty sáme tváře.

  • 4.6.2009  14:11

  Tohle byla ale pěkná pohádka :)....Já se bavil, člověk sice musí opomenout několik věcí (dobrák a padouch jsou jednu chvíli na nože, druhou zase nejlepší přátelé atd.) ale kouká se na to opravdu hezky. Hlavně, že jsem se bavil.

  • 3.6.2009  04:14
  Bestiář (2007)
  **

  Už to tu bylo hodněkrát, jen se změnil kabát. Klasický Czechbuster :D

  • 4.5.2009  02:40

  To to dopadlo! Čekal jsem hodně, ale tohle nemá hlavu ani patu, zasmál jsem se jen zřídka, dost trapných momentů kdy jsem si říkal co to sakra je, děj prakticky žádný. Po skvělé jedničce docela slabota. Styl kamery a střih scén mi přijde jako u filmů od Tromy (Toxic Avenger atd...).

  • 30.4.2009  02:13

  Naprosto průměrná zábava, která tu byla už tolikrát, že opravdu nemá čím překvapit. Clive Owen hraje dobře, role drsňáka mu prostě sedí, vlastně jsem byl trochu překvapen jak málo zde tasí bouchačky :) . Pokud máte náladu podívat se na realitu, respektive na dnešní špinavou politiku, hru peněz a moci, tak je tento film pro vás jako dělaný.

  • 29.4.2009  04:28
  Deník zasloužilé matky (TV seriál) (2001)
  ****

  Pěkně praštěný sitcom z všedního života, věčně ironická matka, natvrdlý zeťák, dcera blondýna, bývalý manžel a jeho současná přiblblá přítelkyně. Má to svoje kouzlo, je to praštěné, ale srandovní....

  • 29.4.2009  04:22

  Velice pěkný a netradiční příběh o životě, kdy již na začátku filmu víme jaký bude konec. I přes delší stopáž na nudu nedošlo. Sice jsem podobných filmů (se stejnou dějovou linií a schematem) viděl již spoustu, ale i tak má snímek co nabídnout. Ke kladům určitě budou patřit herecké výkony, trefná hudba či fakt, že se tvůrcům povedlo navodit atmosféru jednotlivých období, ve kterých se děj odehrává. Nic co by filmu ubíralo jsem nenašel, čtyři hvězdy prostě jen kvůli .....já vlastně ani nevím, ale něco tomu chybí.

  • 3.4.2009  22:51

  Žádná pecka, ale prostě další film, na který se dobře kouká, je to oddychovka. Rozhodně lépe provedené než trojka.

  • 6.3.2009  23:58
  Spirit (2008)
  ****

  Proč se tohle nikomu nelíbí??? Asi jsem divnej, ale smál jsem se skoro celý film. Samuel L. Jackson předvedl něco neskutečného a pohled na černocha v nacistické uniformě, který mluví německy, to je maso! Audiovizuálmí zpracování je naprostá špica a jako fanda komixů musím říci, že moje srdce zaplesalo radostí. Pokud to nebudete brát vážně, tak se pobavíte.

  • 6.3.2009  03:57
  Stmívání (2008)
  ****

  Možná budu za blbce, ale musim říct, že se mě Twilight hodně líbilo. Líbil se mi příběh, atmosféra, hudba i poměrně zajímavá kamera. Jsem rád za každý film, který se nějakým způsobem zabývá tematikou upírů a je mi jedno zda je to krvák či nikoli, hlavně to musí mít hlavu a patu. Zpracování příběhu je solidní, vůbec nelituji toho, že se jedná v zásadě tak o 80% romanťák, spíše naopak. Ještě, že to nedopadlo jako Blood and Chocolate!

  • 28.2.2009  21:55
  True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)
  ****

  Velice zajímavý seriál, který dokáže člověka vtáhnout do děje. Má vše, co má dobrý seriál mít, respektive slušnou myšlenku, nápad, dobrý děj i spád, pěknou atmosféru a bohužel došlo i na přihlouplé dialogy, které nesmějí v seriálech chybět :) . Tech špatných dialogů sice není mnoho, ale některé jsou opravdu do uší bijící, není jich však mnoho, takže se to dá překousnout. Takže pokud máte rádi upírskou tematiku...určitě se mrkněte!

  • 21.2.2009  03:57
  Neviňátka (TV pořad) (2008)
  *****

  Vždyť to byla prd*l! Já jen koukal s otevřenou pusou. Tomu musím dát prostě 5

  • 21.2.2009  03:53
  Chcete mě? (TV pořad) (1992)
  ***

  Ať žije Srstka, hehehehe

  • 21.2.2009  03:46
  Kotel (TV pořad) (1998)
  **

  Tohle byla sranda ,hlavně, když se ke slovu dostal nějakej opravdovej mamlas :)

  • 15.2.2009  04:00

  Tak tohle mě opravdu hodně zklamalo. Čekal jsem od filmu velkou porci vtipu, parádní zábavu a nějaké to dobrodružství....ehmm, asi jsem někde jinde, protože jsem ve filmu nic z toho nenašel. Wes Anderson má opravdu osobitý humor, který musí asi člověku sednout, já patřím nejspíše k lidem co nemají vkus a mají poněkud jinou představu o humoru, bohužel. Nikomu však neberu, že se mu tohle líbí, to je otázka vkusu.

  • 15.2.2009  03:48

  O poznání horší než předchozí dva díly. Utrpělo co mohlo, všechno je takové strohé, není zde nic co by nadchlo. Nedozvíme se vlastně ani nic nového. Přesto to nebylo úplně nejhorší a vlastně jsem se ani nenudil. Šlo z toho vyždímat mnohem více.

  • 3.2.2009  00:15
  Oko dravce (2008)
  *****

  Velice svižný a napínavý film, u kterého jsem se bavil a to opravdu nad očekávání! Dejte stranou logiku (pokud se ve filmech moc babráte s detaily a řešíte každou nesrovnalost) a chopte se raději popcornu, tenhle film za to stojí.

  • 30.1.2009  21:49

  Na video film celkem slušná zábava, není to sice žádná pecka, ale Fifi mě dostal. Nenáročná a příjemná podívaná na zkrácení času, film, který vyloženě uvítáte v chřipkovém období, kdy jste nuceni ležet v posteli.

  • 23.1.2009  03:53
  Igor (2008)
  ****

  Tomuto filmu evidentně chybí reklama, kdyby se kolem něho udělal humbuk jako u filmů Ice Age, Madagascar apod., měl by jistě velký úspěch. Mě snímek rozhodně mile překvapil, fajn příběh, spousta vtipných momentů a originalita.

  • 21.1.2009  02:11
  Jezero smrti (2008)
  ***

  To si snad tvůrci dělají prd*l! V zásadě jde na dnešní poměry o celkem slušný horor, ale ten konec! Co to sakra je??? Kam se podělo nějaké to zadostiučinění, vždyť to prostě nejde nechat jen takhle. Svět sice není růžovej a spravedlnost pokulhává, ale je to film, horor a ke všemu tak natočený, že na konci se vyloženě těšíte až těm hajzlům hrdinka natrhne zadky..Watkins by si měl pustit the Devil's Rejects, pak by to dopadlo možná lépe! Ten konec mě fakt vytáčí.

  • 7.1.2009  02:39
  Ženy (2008)
  ***

  Ale...tak koukat se na to dá. Většina z nás uvidí tento kousek nejspíše jen jednou a pak jej zahodí do hlubin zapomnění. Takových filmů bylo, je a bude...

  • 30.12.2008  03:01
  Dead Leaves (2004)
  ****

  Bezmyšlenkovitá akce, svérázná animace, zábava.